23 Nisan Stuttgart Bahar Festivali Kutlamaları

23 Nisan tatilini değerlendirmek isteyen kişilerin karşısına çıkan ve Stuttgart ta yapılmakta olan Bahar Festivali hem bu festivale katılmak hem de tatil yapmak için uygun bir fırsat olarak görülmektedir. Almanya’nın Stuttgart şehrinde düzenlenen Bahar Festivali ülkemizdeki 23 Nisan tatiline denk geldiği için bu kutlamalara katılmak isteyenlerin gidebileceği en renkli festivallerden biridir. Festival oldukça renkli görüntülere sahne olmaktadır. Festivalde hızlı trenler, dönme dolaplar, çekilişler, lezzetli yemeklerin sergilendiği stantlar yer almaktadır. Eğlenceye yönelik pek çok aktivite içerisinde Stuttgart Bahar Festivalinde konserler, eğlence programları çocuklara yönelik programlar bulunmaktadır. Dünyanın pek çok noktasından bu festival kutlamalarına katılmak üzere insanlar akın akın Almanya’ya gelmektedir.

Stuttgart Bahar Festivali’ne gidiş için dünyanın diğer birçok ülkesinde olduğu gibi bizim ülkemizde de uçak firmaları farklı kampanyalar düzenleyerek 23 Nisan tatilinde eğlenceli bir tatil geçirmek isteyenleri Almanya’ya uçurmaktadır. 21 Nisan – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacak olan bu festivale ülkemizden çok sayıda kişi katılmakta ve bu festivalde güzel vakit geçirmektedir. Festivalin yapılacağı Stuttgart şehrinde festival için çok büyük hazırlıklar yapılmakta ve gelecek olan misafirlerin en iyi şekilde karşılanması sağlanmaktadır. Festivale katılmak için şehre gelenler otellerde kalabildiği gibi çadır ve karavanda da kalabilme imkanına sahiptir. Festivale ailecek katılmak ve eğlenmek de mümkün olmaktadır.

23 Nisan tatilini Almanya’nın Stuttgart şehrinde yapılan Bahar Festivalinde geçirmek isteyenlerin önceden uçak ve otel rezervasyonlarını yaptırmaları yerinde bir karar olacaktır. Çünkü festival döneminde şehir oldukça kalabalık olmakta ve kalacak yer ve ulaşımda sıkıntı yaşanabilmektedir. Bu sebeple bu yıl 23 Nisan tatilinde Almanya’ya gitme fikriniz varsa hemen tatil planınızı yaparak bilet ve otel rezervasyonunu gerçekleştirmeniz tavsiye edilmektedir. Stuttgart Bahar Festivali dünyaca ünlü bir festivak olarak bilinmektedir. Orijinal adı “Stuttgart Springfest”’tir. Bu festival sırasında daha sonra görmeniz belki de mümkün olmaya dünyaca ünlü sanatçıların konserleri de gerçekleştirilmektedir. Çocukları çok fazla ilgisini çeken programların ve oyun alanlarının özellikle rengarenk dönme dolaplarının bulunması bu festivali cazip hale getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir