3 Gün 2 Gece Marsilya Tur Paketi

Avrupa kıtasının en özel kentlerinden birisi olan Marsilya içerisinde yer alan güzellikleri daha yakından görmek isteyenler tur paketi satın alarak burada 2 gece 3 gün boyunca tatil yapabilme fırsatı yakalamaktadır. 3 gün 2 gece Marsilya Tur Paketi seçeneği özellikle son dönemde çok fazla ilgi görmeye başladı ve insanlar tur şirketlerine söz konusu paket için yoğun olarak başvuruda bulundu. Bahsedilen paketlerin kapsamının son derece geniş olması ve insanların bunlar sayesinde tatillerini kolay bir şekilde yapması, ilginin fazla olmasının temel nedeni olarak gösterilebilir. Ayrıca paketler haricinde hiçbir ödeme yapılmaması da farklı bir avantaj olarak görülebilir. Çünkü insanlar bu sayede organizasyon ile ilgilenmemektedir. Bu da ciddi bir kolaylık anlamına gelir.

marsilya

İstanbul’da bulunan iki havalimanından birisi olan Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareket eden uçak ile direkt Marsilya kentine geçiş yapılmaktadır. Şehre vardıktan sonra havalimanı dışındaki görevliler tarafından karşılanan yolcular direkt olarak otele götürülmekte ve yüklerini buraya bırakmaları sağlanmaktadır. Daha sonra ise panoramik bir şehir turu yapılmakta olup söz konusu tur sayesinde kentin geneli görülmektedir. Bunun ardından ise tekrar otele dönülmekte ve kişiler burada dinlenmektedir. Ertesi güne güzel bir kahvaltı ile başlayan tatilciler kentin en önemli caddelerinden olan Rue De La Tour üzerinde bulunan mağazalardan alışveriş yapabilme imkanı yakalamaktadır. Alışveriş için çok zengin seçeneklere sahip olan farklı caddeler de vardır.
Marsilya denilince insanların aklına farklı güzellikler gelmektedir. 3 günlük turda neredeyse bunların tamamı ziyaret edilmektedir. Velodrome Stadyumu bunlardan bir tanesidir ve kentin sembolleri arasında gösterilmektedir. 60 bin kişi kapasiteli olan bu stadyum, dünya kupalarına ev sahipliği yapmıştır. 1998 yılında düzenlenen kupada mutlu sona ulaşan Fransa, maçlarının bir kısmını burada oynamıştır. Stadyumun haricinde kentte çok sayıda kilise ve katedral bulunur. Bunlardan bir tanesi olan Marsilya Katedrali, insanların büyük ilgisini çekmekte ve her yıl milyonlarca kişi burayı ziyaret etmektedir. Bu noktalar gezildikten sonra uçak ile tekrar İstanbul’daki Sabiha Gökçen’e iniş yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir