Adıyaman İstanbul Uçuş Biletleri

Günü birlik olarak İstanbul uçuş planınız var ise Adıyaman üzerinden gerçekleşecek ise bu plan direk uçuş biletlerini inceleyip size uygun olanı seçebilirsiniz. Adıyaman iline de her gün gidişli dönüşlü olarak hem İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından hem de Ankara Esenboğa Havalimanından düzenli olarak seferler düzenlenmektedir.

Böylelikle yolcularımız kendilerine yakın olan herhangi bir havalimanını tercih ederek kolaylıkla Adıyaman iline ulaşım sağlayabileceklerdir. Artık uzun süren otobüs yolculuklarından ve bitmez bilmeyen yollardan bunaldıysanız, sizler de Anadolu Jet’in konforunu yaşayabilirsiniz.

Anadolu Jet ile İstanbul’dan direkt olarak Adıyaman’a uçuş sağlayabilirsiniz. Dönüş uçağınızda ise yine direkt olarak uçabilir ya da Ankara aktarmalı uçuşları kullanabilirsiniz.

Anadolu Jet uçuşlarını bir gün direkt olarak bir gün de aktarmalı olarak ayarlamıştır. Örnek verecek olursak, bir gün İstanbul’dan direkt olarak uçuşu olan uçağın ertesi gün de Ankara aktarmalı Adıyaman’a geçmesi planlanmıştır.

Direkt uçuşlar daha önce de bahsettiğimiz gibi Sabiha Gökçen havalimanı üzerinden gerçekleşmektedir. Uçuş saati 12:55 olarak belirtilmiştir. Uçuşun hesaplanan süre toplamı ise 1 saat 35 dakika olarak ayarlanmıştır. Bu süre direkt uçuş süredir. Aktarmalı uçuşlarda ise saat olarak daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Daha öncede belirttiğimiz gibi Adıyaman’a da uçuşlarda bir gün direkt sefer bir gün de Ankara aktarmalı sefer düzenlenmektedir. Ankara aktarmalı olan uçuş seferi de 06:45’de İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından kalkarak saat 07:55’de Ankara Esenboğa havalimanına iner. Bir sonraki aktarmalı olan uçuş ise 08:25’de başlayacaktır. Bu uçuşta yine belirlenen süreye bakılacak olursa, 09:35’te Adıyaman iline gelmiş olacaktır. Aktarmalı olan uçuş Adıyaman’a daha çabuk gelir. Ama uçak içerisinde geçirdiğiniz toplam süre de 2 saat 50 dakikadır. Dönüşlerde de daha önce bahsettiğimiz gibi yine bir gün direkt sefer düzenlenirken, bir gün de aktarmalı sefer yapılmaktadır. İstiyorsanız direkt uçuşu tercih edebilir ve direkt olarak da İstanbul’a gelebilirsiniz. Ankara’ya gelmek istiyorsanız da aktarmalı olan uçuşu tercih edebilirsiniz. Genel olarak, bilet fiyatları 100 TL’den başlamaktadır. Uzun yolu çekmek istemiyorsanız önceden biletinizi alarak hem ucuza uçmuş olursunuz, hem de hiçbir sıkıntıyla karşı karşıya kalmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir