Altın Yunus Otelde konaklayan 500 mil kazanıyor

AtlasGlobal şirketinin yolcularından atlasmiles üyeleri yapılan anlaşma gereği Altın Yunus Hotel konaklamaları durumunda 500 mil kazanma fırsatı yakalamaktadır. Atlasglobal şirketi yolcularının mil kazanması amacıyla oluşturduğu atlasmiles uygulaması sayesinde yolcuları farklı fırsatlar elde etmektedir. Söz konusu fırsatlardan bir tanesi de Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Hotel ile yapılan anlaşma gereği bu uygulamaya üye olan yolcuların 500 mil kazanmasıdır. Marina’da güneşin keyfini çıkarırken aynı zamanda ekstra hediye kazanmak yolcular açısında son derece keyifli bir durum olarak dikkat çekmektedir. Burada bahsedilen fırsattan yararlanmak için ise otele girişte Atlasmiles kartının gösterilmesi gerekmekte ve bunun dışında herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmamaktadır. Otel görevlileri gereken prosedürü tamamlamaktadır.

Yapılan anlaşma gereğince otelin check in işlemleri sırasın kartın gösterilmesi yeterlidir. Kartın üzerindeki numaranın sisteme girilmesi ile kampanyadan yararlanılmış olmaktadır. Otel’den ayrılırken checkout işlemleri yapılmakta ve bu esnada kesilen faturanın ardından kazanılan miller karta yansımaktadır. Kazanılacak olan miller konaklama başına olup bunun için de bazı şartlar bulunmaktadır. Otelden çıkış yaptıktan sonra aynı gün içinde tekrar giriş yapılması halinde puan kazanma olayı olmamaktadır. Bundan dolayı konaklamalar arasında belli bir süre olması durumunda diğer konaklamada da puan kazanma durumu gerçekleşmektedir. Kullanıcıların söz konusu duruma dikkat etmeleri ve buna göre puan kazanacaklarının farkında olması gerekmektedir.

Altın Yunus ile yapılan anlaşma gereğince 500 mil kazanmak isteyen yolcuların mutlaka otelde ücretli olarak konaklaması gerekmektedir. Ücretsiz konaklamalardan ya da ekstra ödemelerden mil kazanma durumu olmamaktadır. Ayrıca firma yapılan anlaşmanın maddelerini ve detaylarını değiştirme hakkına sahiptir. Ülkemizin önemli hava yolu şirketleri arasında yer alan Atlasglobal böylece yolcularına çok önemli bir fırsat sağlamış olmakta ve onlara güneşin altında tatil yaparken ekstra puan kazandırmaktadır. Firma tarafından böylece yolcuların ilgisi çekileceği gibi atlasmiles üyelerinin sayısının da artacağı düşünülmektedir. Yolcu sayısının artışı da söz konusu kampanya kapsamında hedeflenmektedir. Altın Yunus ise böylece müşteri sayısını artıracak ve daha fazla kişiye hizmet verme şansı elde edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir