Amsterdam Anadolu Jet Uçak Bileti fiyat

Amsterdam üzerine Anadolu Jet uçak bilet fiyat araştırması yapan bir kişi firmanın internet adresine giriş yapıp Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Amsterdam Amsterdam Havalimanı uçuşları seçip uygun ve avantajlı uçak biletleri hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirler. Şubat ayından Mart ayına Hatta birçok aya yayılan Anadolu Jet uçuşları indirimli fiyatlar üzerinden ve kampanyalı olarak yapılmaktadır. Günün çoğu saatlerinde Amsterdam üzerine Ankara çıkışlı olarak kapıdan uçuşlardan süper ekonomik paketleri 86.99 USD gibi bir fiyat üzerinden başlamakta olup süper ekonomik paketini tercih eden yolculara 8 kilograma kadar el bagajı hakkı verilmektedir. Ekonomik paketi tercih edecek olan Amsterdam yolcularına 8 kilogram el bagajı hakkı, ayrıca 20 kilogram bagaj hakkı verilmektedir.

Avantaj paketini tercih eden Amsterdam yolcularına ekstra hizmetler verilmektedir. Bu hizmetler kapsamında olanlar 8 kilogram el bagajı artı 20 kilogram bagaj hakkı bunlara artı olarak ise yolculara indirimli fiyatlar üzerinden istenilen koltuğu seçme hakkı verilmektedir. Avantaj paketi ile uçmak isteyen yolculara ekstra olarak GS ücretsiz sandviç ikramı yapılmaktadır. Ankara üzerinden Amsterdam uçuş yapmak isteyen havayolu yolcuları uçak bileti fiyat araştırması yaparlarken avantaj fırsatınız yakaladıkları zaman pakete dâhil olan hizmetler de %50 ye varan tasarruf sağlamış olurlar. Avantaj paketi ne tercih eden Amsterdam yolcularına 110,99 USD ile başlayan fiyatlar ile bilet alma fırsatı sunulmaktadır.

Business Flex ile uçuş yapmak isteyen Amsterdam yolcularına çok özel avantajlar sunulmaktadır. Uçuşunda Business Flex uçuşunu tercih eden Amsterdam Yolcuları bilet fiyatlarına ek olarak 12 kilograma kadar el bagajı hakkı elde etmekte 22 kilogram bagaj hakkı elde etmekte koltuk seçimlerini yapar iken istedikleri koltuktan seçim yapabilme hakkı, ayrıca uçuşlarında ücretsiz değişiklik yapma hakkını sahiplerdir. Avantaj paketinde yolculara sunmuş olduğu gibi Business Flex paketinde de yolculara paketlere dâhil olarak hizmetlerde %50 tasarruf sağlama fırsatı sunulmuştur. Business Flex paketi kapsamında yolculara 122,99 USD ile başlayan fiyatlar ile fırsatı sunulmuştur. Amsterdam Anadolu Jet uçak bilet fiyat araştırması yaptığınız zaman karşınıza 4 ayrı paket çıkmaktadır. İndirimli olarak satışa sunulan bu kampanyalar dâhilinde uçak biletlerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir