Anadolujet 10. Yıla Özel Koltuk Seçimi

Ülkemizin en önemli hava yolu şirketlerinden olan Anadolujet yapmış olduğu kampanyalara bir yenisini daha eklemiş ve 10 yıla özel olarak yolcularına koltuk seçimi konusunda bir takım kolaylıklar sağlamıştır. Anadolujet kampanyası sayesinde insanlar koltuk seçimi yaparken geçmişteki fiyat tarifesine göre çok daha az bir ödeme yapma fırsatı yakalamıştır. Firma tarafından 23-29 Nisan arasında yapılan koltuk seçimleri için sadece 10 TL ücret alınacağı açıklanmıştır. Söz konusu fırsattan yararlanmak için koltukların belirtilen tarihlerde seçilmesi gerekmektedir. Diğer tarihlerde yapılacak olan işlemlerde böyle bir indirim uygulanmayacaktır. Uçuşlarla ilgili ise herhangi bir tarih kısıtlaması olmadığından dolayı yolcular istedikleri tarihlerdeki uçuşlara ait koltuk tercihlerini buradan rahatlıkla yapabilirler.

Bilindiği gibi uçakların içerisinde yer alan koltuklardan bazıları insanların daha rahat etmesini ve seyahatlerden daha fazla keyif almasını sağlamaktadır. Buna bağlı olarak da yapılan tercihler buralar için olduğunda Anadolujet tarafından daha fazla ücret talep edilmektedir. Hava yolu şirketi koltukların yerlerine bağlı olarak 22 TL, 20 TL ve 15 TL gibi rakamları talep etmektedir. Fakat bahsedilen süre boyunca yolcular sadece 10 TL ödemek suretiyle işlemlerini yapabileceklerdir. Böylece hem maddi anlamda tasarruf sağlanmış olacak hem de istenilen nokta uçuş yapılabilecektir. Söz konusu durumdan dolayı insanların ciddi bir ilgi gösterdiği kampanya beklenilen etkiyi yapmış ve şirket hedefine ulaşmıştır.

Ülkemizde faaliyet gösteren hava yolu şirketlerinin kalitesi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Söz konusu şirketler müşteri potansiyelini artırmak için sürekli yeni uygulamalar yapmakta ve bu da hizmet kalitesinin yükselmesi anlamına gelmektedir. Anadolujet tarafından izlenen politikalar da benzer sonuçlar vermekte ve şirket sürekli olarak müşteri sayısını artırmayı başarmaktadır. Özellikle uçaklar için verilen ücretsiz bagaj hakkı insanların daha rahat bir şekilde seyahat etmesine neden olmaktadır. Söz konusu uygulama sayesinde kişiler insanlar yüklerini ücretsiz bir biçimde istedikleri noktalara taşıyabilmektedir. Ayrıca uçak içerisinde verilen ikramlar da hizmet kalitesi açısından son derece önemlidir. Kek, poğaça, simit, çay ve meyve suyu gibi ikramlar yolculara ücretsiz olarak verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir