Anadolujet Güneydoğu uçuşları

Ülkemizin birbirinden güzel bölgelerinden olan Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin bütün güzelliklerini uygun fiyatla keşfedebilmek için Anadolujet firmasının uçuşları değerlendirilebilir. Anadolujet havayolu şirketinin online sitesinden veya ücretsiz olarak aranabilen 444 9 849 numaralı telefonu aranarak Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine yapılan uçuşları hakkında bilgi edinip bilet alma fırsatı yakalanabilir. Anadolujet doğu ve Güneydoğu Anadolu uçuşları çok cüzi miktarlardan başlayan ücretlerle en uygun uçak yolculuğu yapma fırsatını yolcularına sunmaktadır. Türk Hava Yollarının kendi bünyesinde yeni bir yapılanma amacıyla kurduğu Anadolujet firması bazı dönemlerde ülkemizin farklı bölgelerine kampanya yapmaktadır. Belirlenen tarihler arasında yapılan Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesine yapılan hava yolculukları diğer firmalardan çok daha uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Anadolujet firması Doğu Anadolu Bölgesinde, Ağrı, Bingöl, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars, Hakkari, Malatya, Muş, Van havalimanlarına uçmaktadır. Uçmayan kalmasın sloganı ile 23 Nisan 2008 yılında hizmet hayatına başlayan firma Türk Hava Yolları bünyesinde kurulmuştur. Düşük maliyetli uçak bileti satışları ile herkesin uçak yolculuğu yapabilmesini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Yurt içi rota sayısını artırarak yoğunluklu olarak ülke içinde sefer düzenlemektedir. İlk yıllarda dünya sektöründe kendini kanıtlamış THY’nin bünyesinde kurulmuş olmanın faydalarını yaşamıştır. Fakat ilerleyen zaman diliminde sağlam adımlarla ilerleyerek sektördeki ciddi payını elde etmiştir. Daha önceki yıllarda uçak yolculuğu yapmak maliyetli olduğundan belli bir ekonomik rahatlığı bulunan kişiler tarafından kullanılmaktaydı.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde ise firmayla, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak havaalanlarına uçmak mümkündür. Anadolujet gibi daha uygun fiyatlarla bilet satışı yapan firmaların kurulması hava yolu ulaşımını kullanan kişi sayısının artmasını sağlamıştır. Firma, yeni satış ve pazarlama stratejisi ile kullanım oranın artmasında ciddi manada katkıda bulunmuştur. Firmanın bu stratejileri ve attığı sağlam adımlar kısa zamanda beklenen olumlu tepkiyi vermiş ve kısa süre içinde sivil havacılık sektörünün verilerine yansımıştır. Genç ve dinamik filosuyla firma uçaklarının doluluk oranını her geçen gün artırarak misafirlerine hizmet etmektedir. Düşük fiyatlı bilet satışı yaparak yolculuk imkanı sunan şirket yer hizmetleri de dahil olmak üzere müşteri memnuniyeti için gerekli olan hiçbir harcamadan da kaçınmamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir