Anadolujet Hangi illerimize Uçuş Gerçekleştiriyor

Ülkenin birçok ilindeki uçuş noktalarını birbirine bağlayan Anadolujet düzenlediği seferleri ile insanların istedikleri zaman istedikleri yerde olmalarına imkan tanımaktadır. Firma ülkenin hangi kentine uçarsa uçsun uygun fiyatlı ve cazip ödeme seçenekleri ile uçuş gerçekleştiriyor. İllerimize özel avantajlı fiyatlar ve kampanyalar üzerinden uçmak isteyen herkes bu keyfi yaşayabiliyor. 2008 yılından bu yana büyük gelişme gösteren havayolu firması şehirlerarası havayolu ulaşımının bir numaralı adresi olarak görülüyor. Uçmayan kalmasın! sloganı ile Türkiye’nin birçok şehrine sefer düzenleyen Anadolujet ayrıcalıklı uçuşların markası olarak biliniyor. Ülke çapında birbirinden özel noktaya sorunsuz, güvenlikli, kısa sürede uçmayı başaran firma ile uçuş kolaylıkla gerçekleştiriliyor.

Anadolujet Ankara, İstanbul ve çapraz merkezli uçuşlarında sunduğu olanakları ve ekonomik biletleri ile tercih edilen firmaların başında yer alıyor. Ankara merkezli toplamda 33 kente uçan Anadolujet, İstanbul Sabiha Gökçen kalkışlı uçuşlarında ise toplamda 28 kente uçuş gerçekleştiriyor. Firmanın çapraz uçuşları; Bursa-Diyarbakır, Bursa-Erzurum, Bursa-Muş, Bursa-Trabzon, Kocaeli-Trabzon şeklinde gerçekleşiyor. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan; Adana, Adıyaman, Ağrı, Antalya, Batman, Bingöl, Bursa, Bodrum, Çanakkale, Dalaman, Diyarbakır, Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Hakkari Yüksekova, Hatay, Iğdır, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Malatya, Mardin, Muş, Ordu/Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van şehir merkezlerine uçuş gerçekleşiyor. İstanbul Sabiha Gökçen’den kalkan uçaklar ise; Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Bodrum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Iğdır, İzmir, Kars, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Ordu/Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van şehirlerine ulaşım sağlanıyor.

Anadolujet uygun fiyatlı ve promosyonlu biletleri ile yolcuların her daim uçmasını kolaylaştırıcı çalışmalar gerçekleştiriyor. Kaliteli hizmet, servis hızı ve temizliği, misafirperverliği, profesyonel kadrosuyla firmaya tam not verdiklerini her fırsatta çeşitli anketler aracılığı ile belirtiyor. Dünya genelinde öncü firmaların üstün başarılarına ortak olabilecek nitelikteki çalışmaları ile gelecek vadeden Anadolujet tüm şehirlerin gezilip görülmesi için sürekli olarak kampanyalar düzenleyerek ucuz bilet satışı gerçekleştiriyor. Bu şekilde de isteyen herkesin istediği zaman istedikleri yerlere yolculuk gerçekleştirmelerinin önü açılmış oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir