AnadoluJet İstanbul – Bodrum Uçak Bileti

Tatil cenneti olarak sayılan ve her yaz mevsiminde dolup taşan Bodrum ilçemize İstanbul ve Ankara üzerinden düzenli olarak Anadolujet ile seferler yapılmaktadır. Her yıl birçok insanın tatil denilince aklına ilk gelen yer Bodrum olur. Genel olarak da her yaz mevsiminde bir çok uçuş düzenlenmektedir. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte fiyatlarda ve taleplerde artış görülebilir. Bu artışı daha indirgemek için yine biletlerinizi kış aylarında almanızı öneririz. Ya da kış aylarında belirtilen bazı kampanyalara katılarak da biletlerinizi erkenden alarak daha da ucuza getirme fırsatını sizler de yakalayabilirsiniz.

Yine de yaz aylarında da bazı düzenlenen kampanyalardan ya da birkaç hafta öncesinden alarak yine biletinizi ucuza getirme fırsatınız sizleri beklemektedir. Gelin sizlerle birlikte bilet fiyatlarına ve genel olarak biletlerin düzenlenme seferlerine bir göz atalım.

İstanbul üzerinden her gün yaklaşık olarak 4 sefer düzenlenmektedir. Bunların bazıları ise Ankara üzerinden aktarmalı uçuşları oluşturmaktadır. İstanbul üzerinden Bodrum’a ilk uçuş saat 12:25’de vardır. Tahmini uçuş süresi de 1 saat 25 dakika olmaktadır. Bazı durumlarda havalimanı ve uçuş trafiğine göre de bu süre değişebilir. Bir sonraki uçuş ise 17:55’de olmaktadır. Bu uçuş Ankara üzerinden aktarmalı olarak Bodrum’a geçecektir. Toplam hesaplanan uçuş saati de Ankara’da beklenmesiyle birlikte 3 saat 15 dakika olarak belirlenmiştir. Bu uçağın durumuna göre yine arttırabilir ya da azaltılabilir bir süre olarak belirlenmiştir. Uçuş sırasında seçeceğiniz toplamda iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ekonomi promosyon, ikincisi ise ekonomi esnektir. Bunların arasında bilet değişikliği ve iptali konularında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Ekonomi esnek bilete sahip olan kişiler, bazı şartlar altında biletlerini değiştirebilir ya da iptal hakkını kullanabilirler. Ama ekonomi promosyon biletine sahip olan yolcuların bilet iadesi ve değişikliği gibi hakları bulunmamaktadır.

İstanbul-Ankara-Bodrum uçaklarının fiyatı genel olarak 100 TL’den başlamaktadır. Bazı günlerde bilet fiyatları bu rakamdan daha fazla olabilir ya da bazı indirimler ve kampanyalar dâhilinde bu fiyattan daha fazla da olabilir. Ucuza bilet almak istiyorsanız, erken rezervasyon fırsatlarını da kaçırmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir