AnadoluJet İstanbul-Minsk uçak bileti ara

Hava yolu şirketleri arasında önemli bir konumda bulunan Anadolujet tarafından düzenlenen İstanbul-Minsk seferlerine ait uçak bileti almak isteyen kişiler için ara ara farklı kampanyalar yapılmakta ve insanlar böylece biletlerini çok daha uygun fiyatlara alabilmektedir. İstanbul’dan Minsk’e gitmek isteyen kişiler için düzenlenen seferlere ait uçak bileti arayanlara en fazla seçeneği Anadolujet sunmaktadır. Firma tarafından haftanın bazı günlerinde yapılan uçuşlar ortalama 2 saat 25 dakika sürmektedir ve söz konusu uçuşlar için ödenmesi gereken ücretler ise yaklaşık 1000 TL civarındadır. Burada belirtilen rakamlar ortalama fiyatlardır ve bundan dolayı da talep durumuna göre bunların değişme ihtimalleri çok yüksektir. Fakat yolcular erken rezervasyon yaptırmak suretiyle söz konusu biletleri aldıklarında ödedikleri ücretler çok daha düşük seviyelerde olmaktadır.

Minsk yılın büyük zamanında kar ya da yağmur yağışlıdır bundan dolayı buraya tatil amaçlı gitmek isteyen kişiler için en uygun mevsim yazdır ve bundan dolayı da yazın uçak biletlerine olan talep artmaktadır. Kentin farklı noktalarında çok sayıda gezilecek yer bulunmakta ve insanlar burayı ziyaret ederek tatillerini daha keyifli bir hale getirmektedir. Şehir içerisinde yer alan gezilecek yerlerin bir kısmı doğal güzelliklerden oluşurken diğer kısmı ise tarihi yapılardan oluşmaktadır. Tarihi yapılardan bir tanesi olan Aziz Simon ve Helena Kilisesi farklı mimarisi ile dikkat çekmektedir. Şehir içerisinde yer alan ana Katolik kilise konumunda bulunan Aziz Simon Kilisesinin yapımında kırmızı kiremitler kullanılmıştır. Bundan dolayı kırmızı kiremit rengine sahip olan kiliseyi tamamen gezmek için bir saatlik bir süre gerekmektedir.

Minsk kenti içerisinde yer alan güzelliklerden bir tanesi olan Gözyaşı Adası da turistlerin çok büyük ilgisini çekmektedir. Şehrin içinden geçen Svislac ırmağının ortasında yer alan bu adanın içerisinde bir anıt bulunmaktadır. Geçmişte yapılan Afganistan savaşında hayatını kaybeden 700 asker anısına yapılan anıta ulaşmak için bir de köprü yapılmıştır. Kent içerisindeki bir diğer önemli mekan ise 1922 yılında kurulan ve 2006 yılında modern bir hale getirilen kütüphanedir. Burada çok sayıda eser bulunmakta ve insanlar bunlardan yararlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir