AnadoluJet JetGençli Üyelerine %40 İndirim

AnadoluJet firması tarafından başlatılan kampanya kapsamında 13 ve 25 yaş aralığında bulunan gençlere uçuşlarında %20 indirime ek olarak vermiş olduğu %20 indirimle birlikte %40’lık indirim yapmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen gençler öncelikle Anadolu Jet firmasının internet adresinden veya mobil uygulamasından üyeliklerini yapmaları gerekmektedirler. Üyelik işleminizi yaparken buradaki istenilen bilgilerin doğru girilmesi gerekmektedir. Uçak biletinizi satın alırken girmiş olduğunuz bu bilgiler kullanılacaktır. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra AnadoluJet firmasına ait uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirmeniz gerekmektedir. Uçuş planınızı ayarlarken ve indirimli biletten yararlanmak isteyen JetGençliler, JetGenç yolcu tipini seçerek bu bölümden uçuş planını ayarlamak zorundadırlar.

Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra ödeme kısmında size verilen promosyon kodunu girdiğiniz zaman alacağınız bileti %40 oranına varan indirimle alacaksınız. Bu indirimden yararlanmak için yaş aralığınızın 13 ve 25 arasında yer alması gerekmektedir. Kampanya kapsamında vergi ve harçlar üzerinden değil bilet üzerinden indirim uygulanmaktadır. Bu kampanya kapsamında alınan biletler iptal ve iade edilemediği gibi, firma tarafından uygulanan kampanyalı biletler bu kampanya kapsamı dışında tutulmuştur. JetGençli indirim kampanyası sadece bununla sınırlı kalmayarak üye olan JetGençliler’in referans oldukları kişiler uçuş yaptıklarında 10 uçuş sonrası 1 bilet ödül olarak kazanmaktadırlar. %40 kampanyasını kaçırmış olan üyeler üzülmesinler, AnadoluJet firmasının uygulamasından alınan her bilette %20 indirim hakları bulunmaktadır.

AnadoluJet firması kış bitmeden tatilin tadını çıkarın sloganı ile çıktığı yolda 24 – 28 Ocak arasında alınan biletlerle 12 Şubat – 31 Mart arasında uçuş yapacak gençler sunduğu %20 indirim yanına %20 indirim daha ekleyerek %40 indirim yaparak gençleri tatilde hayal ettikleri yerlere gitmelerini istemiştir. Sadece bu kampanya ile yetinmeyen firma zaman zaman sunduğu kampanyalarla müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak gençleri de hep yanında görmeyi hedeflemektedir. Cep telefonu numaranız ile üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde cep telefon numaranız ile kim uçarsa uçsun onlar uçtukça JetGençli üyeler onlar sayesinde ücretsiz bilet kazanmaktadırlar. Böyle bir fırsatı kaçırmak istemiyorsanız yapmanız gereken 5 dakikanızı ayırarak uygulamayı telefona indirdikten sonra üye olmanız ve sayfada yer alan kampanyaları takip ederek yakın çevrenizde uçuş planı yapanlara telefon numaranızı vererek sizin numaranız veya promosyon kodunuz üzerinden bilet almalarını sağlamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir