AnadoluJet Kuruluşu

Kısa bir sürede hızlı bir büyüme gösteren AnadoluJet firması 23 Nisan 2008’de Ankara merkezli olarak kurulmuştur, Türk Hava Yollarına ait bir markadır. 37 Uçak sayısıyla hızlı büyüme gösteren AnaodluJet firması 189 yolcu kapasitesine sahip uçaklarıyla ücretsiz servis ikramları vermektedir. 9.yılına girmeye hazırlanan AnaodluJet 58 milyondan fazla yolcu ağırlamış olup çoğunu mutlu etmeyi başarmıştır. Özel uçak biletlerinde uyguladığı kampanyalar ile sürekli adından bahsettirmeyi başaran uçak firmalarının en çok seçilenleri arasında yer almaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından direk KKTC’ye uçuş yaptığını 2016 yılında duyurduktan sonra daha hızlı bir yükseliş göstermiştir. Her ramazan aylarında veya özel günlerde sürekli birbirinden farklı kampanyalarını halka sunarak bir nebze bile olsa fiyatlarıyla indirim sayesinde uçak hevesi yaşamak isteyenler için ideal bir seçim olduğunu belirtmek isteriz. Eğer bir uçak korkunuz var ise Anadolujet kampanyalarını takip ederek gidiş dönüş biletinizi otobüs bilet fiyatlarından dahi ucuza alarak uçak hevesini giderebilir veya korkunuzu yenebilirsiniz.

anadolujet-kurulusu.jpg (660×380)

En çok merak edilen konulardan bir tanesi Sabiha Gökçen Havalimanından nerelere devamlı uçuş sergiliyor diye merak ediyorsanız, Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Bodrum, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep Hatay, Iğdır, İzmir, Kars, Kayseri, Kıbrıs (Ercan), Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Ordu/Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van uçuşları mevcuttur. Bu uçuşlar genelde gidiş dönüş olmak üzere günde 2 kere planlanmaktadır.

AnadoluJet ile sizlerde keyifli bir uçuş yapabilir, ücretsiz olarak servis edilen yiyecek ve içecekler sayesinde havada yemek yemenin veya içecek içmenin keyfini ayrı bir şekilde yaşayabilirsiniz. Havada konforun önemi bir servis kadar önemli olduğu için AnadoluJet bu konforu ve hizmeti güler yüzlülüğü ile karşılamaktadır.

Mutlu müşteri portföyü ile ilgi odak noktası haline gelen uçak firmasından bilet alımları artık bir o kadar kolay hale gelmişken, memleketinize artık kara yolculuğu ile değilde daha güvenilir bir şekilde uçak yolculuğunu AnadoluJet ile ucuz uçak bileti alarak gerçekleştirebilirsiniz.