Anadolujet Mersin İstanbul Uçak Bileti

Uçmayan Kalmasın sloganı ile 2008 yılından bu yana milyonlarca yolcuyu şehirler ve uluslar arası bazda taşıyan Anadolujet Mersin ve İstanbul yolculuklarınızda da yanınızda olmak adına uygun fiyatlı uçak biletleri sunuyor. Bu arada da kalitesinden ödün vermiyor ve bir kez daha ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlıyor.

Bünyesinde 37 adet uçak bulunduran Anadolujet, bu yıl yine adından oldukça fazla söz ettiriyor ve özellikle Mersin gibi İstanbul gibi şehirlere yaptığı yolculuklar ile göz doldurmaya devam ediyor. Üstelik sadece bu iki şehirdeki havalimanlarında değil, daha 39 farklı havalimanında da aktif olarak görev yapıyor. Parkur sayısı ise 69… Sonuç olarak Anadolujet uçak biletleri hariç hiçbir konuda rakiplerinden daha ucuz değil. Ayrıca bir Türk Hava Yolları markası olarak da bize hiç de yabancı değil.

Bir diğer açıdan teknolojiye ve tüm yeniliklere o kadar hızlı ayak uyduruyor ki, diğer firmalar henüz benimseme aşamasındayken Anadolujet çoktan tüm gelişmeleriçin adım atmış oluyor. Bu sebeple de her geçen uçuş ağını ve kalitesini biraz daha üst basamaklara taşıyor ve rakipleri ile arasındaki farkı artırıyor. 2018 yılına kadar da neredeyse 75 milyon yolcuyu en güvenli şekli ile taşıdığı biliniyor.

Bu kadar cümleden sonra şimdi Yerköprü Şelalesi’ni, Kızkalesi’ni, Cehennem Obrukları’nı ya da Ayasofya’yı, Sultan Ahmet’i ve Topkapı’yı ziyaret etmek için başka yollara ya da şirketlere gerek var mı?

Sonuç olarak Anadolujet ile karşılanmayacak hiçbir isteğiniz yok. Hal böyle olunca da İstanbul ve Mersin gibi yerlere başka bir şirket ile uçmaya da gerek yok. Merak edenler için:
• Anadolujet’te ücretsiz ikram ve ücretsiz bagaj hakları tabi ki var.
• Anadolujet’te özel yolcu salonları var.
• Anadolujet’te araç kiralama imkanınız var.
• Anadolujet’te herhangi bir sorunda karşınızda anında bir yetkili bulma şansınız var.
• Anadolujet’te ülkenin dört bir yanına gidebileceğiniz kadar geniş bir uçuş ağı var.
• Anadolujet’te her keseye uygun bir kampanya modeli mutlaka var.
Yani var da var… Detaylı bilgi için lütfen 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir