AnadoluJet ve Enterprıse Ocak Kampanyası

Türkiye’de hizmet veren AnadoluJet firması müşteri memnuniyetini artırmak ve müşterilerini araçsız bırakmamak için Enterprıse firması ile yaptığı anlaşma üzerine Ocak ayında büyük bir kampanyaya imza atmışlardır. 1 – 31 Ocak arasında geçerli olan kampanyaya katılmak isteyenler AnadoluJet firmasının resmi internet adresinden Ankara, İstanbul, Bodrum, Antalya ve Dalaman ofislerinden yapacağınız online işlemlerde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanan üyelerin başka kampanyaları varsa birleştirilemediği gibi, Hyundai İ20 araçlar ile benzeri araçlarda günlük 85 TL’den kiralayabilmektedirler. Ayrıca Ford Focus dizel veya benzeri araçları da 109 TL’den kiralama şansı bulunan AnadoluJet müşterileri bilet numaraları üzerinden belirtilen yerlerdeki ofislere müracaat edebildikleri gibi online işlemler sayesinde de kiralama hizmetinden yararlanabilirler.

Kampanya kapsamından yararlanamayan müşterileri içinde araç kiralamada hizmet sunan AnadoluJet firması Van, Trabzon, Samsun, Sakarya, Sinop, Sivas, Elazığ, Samsun, Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Kayseri, İzmir, Konya, Nevşehir, Muğla, Çorum, Eskişehir, Erzurum, Hayat, Mardin gibi illerdeki ofislere AnadoluJet biletlerinizi Enterprıse firmasına ibraz ettiğinizde indirimli olarak araç kiralama yapabilirsiniz. Daha önceden rezervasyon yapmayanlar indirimlerden yararlanmak istiyorlarsa mutlaka biniş kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Kampanyadan yararlanan kişiler, araç kiralama sonucunda kullandıkları Miles&Smiles kartlarına mil yüklemesi yapılmayacağı gibi mil yüklemeler sadece Miles&Smiles kartı kampanyalarında geçerli olacaktır.

AnadoluJet firması müşterilerine sunduğu bu hizmet sayesinde artık gittiğiniz yerlerde araç sıkıntısı yaşamak zorunda kalmadan uygun fiyata tercihinize göre araçlarınızı alabilirsiniz. 31 Ocak ayına kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen AnadoluJet firması müşterileri internet adresi üzerinden kampanya koşulları ve şartlarını öğrenebilirler uçuş yapacakları illere göre önceden rezervasyon yaptırabildikleri gibi önceden rezervasyon yaptırma imkanları bulunmayanlar ise uçuş biletleri ile ofislere gittiklerinde araçlarını kampanya kapsamında alabilirler. Seyahat ettiğiniz yerde araç bulmak önemli bir sorun olduğu için ve araç kiralamada günlük fiyatların çok yüksek olduğu düşünülecek olursak AnadoluJet’in yaptığı bu kampanya müşterilere maddi olarak büyük kolaylık sağlamaktadır. Firma bu kampanya ile müşterileri odaklı çalıştığını tekrar gösterirken yeni yılda yapacağı diğer kampanyalara ışık yakmış olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir