Anadolujet Yurtdışına En Ucuz Fiyatlar

Yurtdışına dünyanın farklı noktalarına en uygun fiyatlar ile en ucuz maliyetli uçak yolculuğunu yapmak için Anadolujet firmasının resmi web sitesine bakılmalı veya çağrı merkezini aranmalıdır. Avrupa gibi yurtdışına en fazla talebin olduğu destinasyonlara Anadolujet Havayolları mümkün olduğu kadar ucuz fiyatlar ile uçak seferi yapmaktadır ki havayolu ulaşımından herkes faydalanabilsin. Anadolujet Yurtdışına En Ucuz Fiyatlar belli zamanlarda düzenlenen kampanya ve indirimlerle daha da uygun olabilmektedir. Bütün bu imkanlardan faydalanabilmek için ilk olarak havayollarının resmi web sitesi ziyaret edilip kampanyalar incelenmelidir. İncelendikten sonra siteden online olarak veya 444 9 849 numaralı ücretsiz çağrı merkezi aranarak detaylı bilgi alma işlemini gerçekleştirilebilmek mümkündür.

Anadolujet yaptığı kampanyaları belli bir süre için geçerli kılmaktadır. Bu süre içinde bazen İstanbul kalkışlı bazen ise Ankara kalkışlı yurt dışı seferlerine çeşitli indirimler uygulamaktadır. Her geçen gün yurt dışı seferlerine yeni rotalar ekleyen firma en son Mayıs ayında dokuz ayrı noktaya sefer düzenlemeye başlamıştır. Eklenen seferler Frankfurt, Stuttgart, Tahran, Köln, Stockholm, Kopenhag, Düsseldorf, Amsterdam ve Brüksel’dir. Bu uçuşlar rotalar arasında karşılıklı yapılacaktır. Genç ve dinamik bir filoya sahip olan firma her geçen gün verilen siparişlerin gelmesi ile genişlemektedir. 4 adet Boeing B 737- 800, 8 adet Boeing B 737- 700 ve sipariş olarak verilen 4 adet daha uçağın gelmesi ile birlikte filosunu daha da gençleştirmektedir.

2008 yılının 23 Nisan tarihinde Türk Hava Yollarının farklı bir ticari markası olarak hizmet hayatına başlayan firmanın amacı geniş halk kitlesinin havayolu ulaşımından faydalanmasını sağlamaktadır. Uçmayan kalmasın sloganı ile maliyet avantajlarını bilet ücretlerine yansıtarak uçak yolculuğunu cazip hale getirmeyi hedeflemektedir. Hedefine büyük oranda ulaşmış olan firma yaptığı kampanyalar ile sivil havacılık kapasitesini büyük oranda artırmıştır. İlk seferlerini toplam 5 uçakla gerçekleştiren firma o yıl içerisinde filosuna üç uçak dahil etmiştir. Almanya gibi rotalara yaptığı uçuşlarda Doluluk oranını yüzde 85’lere yükselten Anadolujet her yıl büyümeye devam etmektedir. Ülkemizde bir noktadan diğer noktaya karayolu veya demir yolu ile ulaşım yorucu ve uzun zaman almaktadır. Bundan dolayı havayolu ulaşımın uygun fiyatlı olması birçok kişinin yolculuklarında uçağı tercih etmelerine neden olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir