Anadolujetten İzmir ve Antalya Kampanyası

Maliyet avantajlarını kullanarak uygun fiyata uçma imkanı sağlayan Anadolujetten her geçen gün yeni bir kampanya gelmektedir ki en son yaptığı kampanyası İzmir ile Antalya rotası için geçerlidir. Anadolujetten gelen bu kampanyaların ayrıntısını öğrenmek ve gerekli detayları sormak için firmanın resmi sitesi ziyaret edilebilir veya çağrı merkezi aranarak İzmir ve Antalya kampanyası hakkında sorular sorulabilir.   Anadolujetten İzmir ve Antalya Kampanyası ile en ucuz fiyatlı uçak biletini alabilmek için firmanın sunduğu imkanları değerlendirmek gerekmektedir. Anadolujet havayolları ile İzmir varışlı ve çıkışlı, Antalya varışlı ve çıkışlı biletler cazip ücretlerle satılmaktadır. Kampanya indirimleri firmanın belirlediği noktalardan başlayan veya belirlediği noktalara olan uçuşlar için geçerlidir.

Antalya çıkışlı veya varışlı, Van, Samsun, Diyarbakır, Trabzon, Adana, Gaziantep, Malatya, Elazığ uçuşları için indirim geçerlidir. Ayrıca İzmir çıkışlı veya varışlı Trabzon, Gaziantep, Malatya, Samsun, Diyarbakır, Erzurum, Van, Kars, Sivas, Adana, Konya, Elazığ, Şanlıurfa, Mardin, Hatay uçak seferleri bu kampanyalara dahil edilmektedir.  Andolujet bazen farklı havayolları ile işbirliği içinde seferler yapmaktadır. Yapılan kampanyadaki indirimler sadece firmanın kendi tarafından icra edilen seferleri için geçerlidir. Firma yapmış olduğu kampanya ve indirimleri kendince gerekli gördüğü durumlarda durdurma, değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Olympos Antik Kenti ve Konyaaltı plajları gibi ünlü yerlere sahip Antalya ve gezilecek yerler açısından zengin İzmir talebin yoğun olduğu noktalardır. Kampanyalar belli koltuk sayısı ile sınırlı tutulduğundan avantajları kaçırmamak için acele etmekte fayda vardır.

İzmir, Ege Bölgesinin en büyük şehridir. Tarihinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptığından çok sayıda tarihi eser ve antik kent bulunmaktadır. Ayrıca doğal güzellikleri ve denizi ise ayrıca turist çekmektedir. Konak meydanında bulunan Osmanlı İmparatorluğu’nun en güzel mimari örneği olan İzmir Saat Kulesi günümüzde genellikle buluşma noktası olarak değerlendirilmektedir. Şehirde gezmeye ilk olarak Saat kulesinden başlamak gerekir. Ardından sinema, kafe ve mağazaların bulunduğu Kemeraltı Çarşısı, Gustov Eiffel tarafından tasarlanan Konak Pier, ahşap balkonundan muhteşem şehir manzarasının izlenebildiği Tarihi Asansör, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Efes Harabeleridir. Efes Harabeleri içindeki Celsus Kütüphanesi, Meryem Ana Evi, Yedi Uyurlar, İsa Bey Camii ve Artemis Tapınağı asla unutulmamalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir