Ankara Çanakkale Uçak bilet fiyatı

Çanakkale ilimize Ankara üzerinden her gün gidiş geliş olmak üzere sefer düzenlenmektedir bilet fiyatları ise uygun olabiliyor ve seferler İstanbul üzerinden yapılmaz, sadece Ankara üzerinden Çanakkale iline gidişler vardır. Çanakkale uçağı 06:10’da Çanakkale’den kalkar ve 1 saat 15 dakikalık uçuşunun ardından Ankara Esenboğa Havalimanına inişini gerçekleştirir. Dönüş uçağı ise gecedir. Saat 23:40’da Ankara Esenboğa Havalimanından kalkacak olan uçak yine 1 saat 20 dakikalık uçuşunun ardından saat 01:00’da Çanakkale’ye inmiş olur. Bu uçuş bilgileri bazı durumlara göre Anadolu Jet’in iş birliği içerisinde değişikliğe uğrayabilir.

Çanakkale Ankara uçuşlarında fiyatlar genel olarak, 100 TL üzerinden başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir. Gidiş zamanınız belli ise uçağın kalkış gününden daha önce bilet alarak biletinizi daha da ucuza denk getirebilirsiniz. Anadolu Jet’in sürekli olarak kampanyaları da bulunmaktadır. Bu kampanyaları yakından takip ederseniz, sizler de uçuşunuzu oldukça ucuza getirebilirsiniz.

Uçuşunuzu tercih ederken sizlere 2 seçenek sunulacaktır. Bunlardan birincisi Ekonomi promosyon seçeneği olurken ikincisi ise ekonomi esnek seçeneğidir. Bunların arasında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Farklılıkların başında ise sağladığı imkanlar yer alır. Ekonomi promosyon seçeneğini seçmeniz durumunda ya da aldığınız biletin bu katmana ait olması halinde, biletiniz üzerinden değişiklik, iptal gibi haklarınız bulunmamaktadır. Bununla birlikte CIP salonuna erişim hakkınızda bulunmaz. Anadolu Jet’in yolcuları için sağladığı bazı özel indirimlerden de bu bilete sahip olmanız durumunda yararlanamazsınız.

Eğer biletiniz, ekonomi esnek bölümü içerisinde ise bazı şartlar altında biletiniz üzerinden değişiklik ve iptal haklarınız bulunmaktadır.

Uçağınız kalkmadan yaklaşık 1 saat öncesinde check-in işlemlerini bitirmelisiniz. Check-in bankosunun kapanmasının ardından bu işlemleri tamamlayamayacak ve uçağınıza binemeyeceksiniz. Check-in işlemi gerçekleştirilmeden uçağa alımlar yapılmamaktadır.

Yetişkinler için bagaj hakkı toplamda 15 kilo olarak belirlenmiştir. Check-in yaptığınız sırada bu kilodan daha fazla çıkması durumunda ekstra ücret talep edilecektir. Bebekler de ise bagaj hakkı 10 kilo olarak belirlenmiştir. Yine bu bagaj hakkının aşılması durumunda ekstra ücret sizlere talep edilecektir.

Bilet check-in işlemleri sırasında yanınızda Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ya da pasaport bulundurulması mecburi olarak sayılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir