Ankara Dalaman AnadoluJet Uçak Bileti

Yeni bir kampanya ile AnadoluJet Ankara ve Dalaman arasında uçak bileti alacaklara uygun fiyatlarla imkanlar sunduğu gibi iki il arasında devamlı güncel bilet fiyatları sunmaktadır. Ülkemizin en önemli havayolu şirketlerinden birisi olan Anadolujet, Ankara’yı merkez olarak birçok noktaya doğrudan uçuş gerçekleştirmektedir. Bu noktalardan bir tanesi de Dalaman olup buraya haftanın dört gününde Ankara’dan doğrudan uçuş yapılmaktadır. Fakat havayolu şirketi yetkilileri kısa bir süre önce yaptıkları açıklama ile Dalaman’a yapılan uçuş sayısını artırdıklarını ve artık haftanın her günü doğrudan uçuş olacağını aktarmışlardır. Bu durum Dalaman’da bulunan ve oraya sık seyahat eden kişilerde büyük bir mutluluğa neden olmuştur.

Dalaman’a yapılan sefer sayısını artıran firma bunu büyük bir kampanya ile duyurmuş ve insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ankara’dan Dalaman’a uçakla gitmek isteyenlere sunulan biletlerin fiyatları sadece 39.99 liradan başlamaktadır. Otobüs biletinden bile daha ucuz olan fiyat birçok kişinin dikkatini çekmiş ve otobüs yerine uçağı tercih etmesine neden olmuştur. Söz konusu kampanya sadece Ankara’dan Dalaman’a yapılan uçuşlar için geçerli olmayıp Dalaman’dan Ankara’ya yapılan uçuşlar içinde geçerlidir. Böylece karşılıklı yapılan seferlerden bilet alan kişiler 39 liralık fiyat avantajından yararlanabilmektedir. Fakat söz konusu biletler için sadece belirtilen uçuşlar için geçerli olup diğer uçuşlarda fiyatlar daha farklıdır. Ayrıca söz konusu kampanyada koltuk sınırı bulunmaktadır. Koltukların sadece bir kısmı belirtilen fiyattan satışa çıkarılırken diğerleri daha farklı fiyatlardan satılmaktadır.

Anadolujet tarafından hangi uçuşlarda söz konusu rakamın geçerli olduğu ile ilgili bir liste yayınlanmıştır. Söz konusu listede bulunan uçuşlar için belirlenen fiyattan biletler satılırken diğer tarih ve uçuşlarda bu kampanya geçerli değildir. Aralık ayındaki bazı günler için geçerli olan indirimli fiyat, günleri farklı olmak koşulu ile Mart ayının 24. gününe kadar devam etmektedir. Dalaman’dan yapılan uçuşlarda da durum aynı şekilde olup o da 24 Mart 2018 tarihine kadar belli günlerle sınırlı olmak koşulu ile devam etmektedir. Genel hatlarıyla bu şekilde olan kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için firmanın resmi sitesi ziyaret edilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir