Ankara, İstanbul Gaziantep Uçak Bileti

İstanbul-Ankara-Gaziantep arasında düzenli olarak uçuş sağlanmaktadır, uçak bileti fiyatları güncel olarak illere göre değişkenlik göstermektedir. Anadolu Jet bünyesi altında sürekli olan düzenlenen bu uçuşlardan sizler de faydalanarak Gaziantep iline uygun fiyatlarla uçabilirsiniz.

Gaziantep tam bir medeniyetler şehridir. Yaz kış demeden sürekli olarak bir çok ilden konuklarını ağırlayan bu ilde farklı damak tatlarını tatmak için ve güzel tarihi kalıntılara şahit olmak için mutlaka gidip görmelisiniz. Ayrıca ticaret açısından da oldukça önemli olan bu şehirde bir çok iş fırsatları bulunmaktadır. İş adamlarının sürekli olarak ziyaret ettiği Gaziantep iline sizler de Anadolu Jet’in sağlamış olduğu bir çok fırsattan yararlanarak ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul üzerinden Gaziantep’e her gün iki tane direkt uçuş ve iki tane de Ankara aktarmalı uçuş sağlanmaktadır. Dönüş uçakları da yine direkt ve aktarmalı uçuşlar olmak üzere iki tane olarak ayrılmıştır. İlk uçuşlar saat 07:00’da gerçekleştirmektedir. Tahmini belirlenen uçuş süresi ise 1 saat 35 dakikadır. Bu süre bazı durumlara göre değişiklik göstermektedir. Hava trafiği gibi durumların yaşanması halinde uçuş süreleri ve uçuş saatleri değişiklik gösterebilmektedir.

07:00’dan bir sonraki uçuş ise yine direkt uçuştur. 19:00’da İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından kalkan bu uçak yine 1 saat 45 dakikalık bir uçuş seyrinden sonra Gaziantep Havalimanına iniş gerçekleştirmektedir. Bu saatten sonraki uçuşlar genel olarak Ankara aktarmalı uçuş olarak sayılmaktadır. Ankara’ya kalkacak olan bir sonraki uçuş ise 21:35’te İstanbul üzerinden Ankara’ya geçiş yapar ve bu uçaktaki yolcular aktarmalı olarak saat 23:50’deki Gaziantep uçağına yönlendirilirler.

Uçuş saatinizden bir saat önce havalimanında check in işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Bu saat ve süreyi kaçırmanız dahilinde uçağa alınamayacaksınız. Anadolu Jet yetişkin bagaj hakkı ise 15 kilo olarak belirlenmiştir. Çocuk yolcuların bagaj hakkı ise 10 kilodur. Bu belirtilen limitlerin de aşılması durumunda ise ekstra bagaj ücreti alma hakkı bulunmaktadır. Yine biletinizi alırken iki tane bilet alma seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ekonomi promosyon olurken ikincisi de ekonomi esnek biletleridir. Bu biletler arasındaki temel farklılık ise bilet iptal, değişiklik haklarından kaynaklanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir