Ankara Trabzon Uçak Bileti seçenekleri

Yaz kış sürekli olarak ziyaret edilen Karadeniz’in en güzel şehri kabul edilen Trabzon’a Anadolu Jet farkıyla uçmaya ne dersiniz? Doğal güzellikleriyle, yaylalarıyla, yazıyla ve kışıyla her zaman ayrı bir güzelliğe sahip olan Trabzon’a İstanbul ve Ankara üzerinden sürekli olarak uçuşlar düzenlenmektedir. Yaz fırsatlarından ve kış fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız sürekli olarak Anadolu Jet kampanyalarını takip etmeyi unutmayınız. Kampanyalar dahilinde bir çok fırsatı elde ederek daha ucuza Trabzon’a uçma fırsatını da yakalamış olacaksınız.

Trabzon konumu ve güzellikleriyle birlikte daha önce de bahsettiğimiz gibi yaz kış sürekli olarak ziyaret edilen şehirler arasında yer almaktadır. Sizler de Trabzon iline Anadolu Jet’in her gün düzenlediği uçuşlardan biriyle gidebilirsiniz.

İstanbul’dan Ankara aktarmalı ve direkt uçuşlarla birlikte toplamda 6 tane uçuş düzenlenmektedir. İstanbul üzerinden Trabzon’a ilk uçuş saat 07:10 da gerçekleşmektedir. Toplamda hesaplanan uçuş süresi ise 1 saat 45 dakika olarak belirlenmiştir. Hava trafiğine ve uçuşun tam olarak kalkış süresine göre de bu süre değişiklik gösterebilir.

İkinci uçuş ta 14:10’da gerçekleşmektedir. Bu uçuş yine direkt uçuşlardan birisidir ve yine tahmin edilen uçuş süresi de 1 saat 50 dakika olarak belirlenmiştir. Bu uçuştan hemen sonraki uçuş Ankara aktarmalı uçuştur. 16:25 de kalkacak olan uçak yaklaşık 1 saat 5 dakikalık uçuşun ardından Ankara Esenboğa havalimanına varacaktır. 19:45’de kalkacak olan Ankara-Trabzon uçağı ise ikinci aktarmadır. Bu uçuştan gelen yolcular direkt olarak o uçuşa yönlendirileceklerdir.

Saat 18:00’da direkt uçuşlardan biri gerçekleşmektedir. İstanbul üzerinden direkt olarak Trabzon’a uçan bu uçağın yine tahmin edilen uçuş süresi de 1 saat 50 dakikadır. Bu uçuşun hemen ardından yine aktarmalı bir uçuş bulunmaktadır. Aktarmalı olarak Trabzon’a gidecek olan bu uçak en uzun aktarmalardan birine sahiptir. 22:40’da kalkacak olan uçak 23:45’te Ankara’da olacaktır ve sabah olan 08:10 uçağı ile Trabzon’a uçulacaktır. Tahmini bekleme süresi ve uçuş süresiyle birlikte oluşturulan süre toplamda 10 saat 50 dakika olarak belirlenmiştir. Trabzon uçuşlarının fiyatları genellikle 85 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir