Antalya, Ankara Uçuş Fiyatları

Genellikle tatil için Antalya ilimize gidenler dönüşlerinde Ankara iline dönmeyi planladıklarında uçuş fiyatlarında kararsız kalmalarına sebep oluyor. Yaz kış ilgi odağı olan ve doğal güzellikler cenneti Antalya ilimize Anadolu Jet sürekli olarak seferlerini sizlere sunmaktadır. Özellikle yaz ayları gelmeden önce biletinizi ayırırsanız ve kışın yer alan fırsatları da ilk bahar ayları için kullanırsanız, bilet fiyatlarınız normal fiyatlara göre bir hayli farklılık gösterecektir.

Dilerseniz sizlerle birlikte bilet fiyatları ve uçuş bilgilerine birer göz atalım.

İstanbul üzerinden her gün yaklaşık olarak 10 gidiş 10’da dönüş olmak üzere toplamda 20 sefer düzenlenmektedir. Bu yaz aylarında daha da farklı saatler ve seferler olabilmektedir. İstanbul üzerinden her gün ilk uçuşlar genellikle Ankara aktarmalı uçuşlar olmaktadır.

İlk uçuş olarak nitelendirdiğimiz 06:45 uçağı Ankara’ya 07:55’de inmektedir. İnen uçağın hemen ardından da 10:50’de bir başka uçuş sizleri Ankara’dan Antalya iline götürecektir. İstanbul’dan kalkacak olan bir sonraki uçuş ise 08:05’de yine Ankara aktarmalı bir uçuştur. Bu uçuş tahmini 1 saat 5 dakika sürecektir ve 09:10’da Ankara’ya varılacaktır. Ankara’dan Antalya’ya kalkacak olan uçuş ise 10:50’de kalkacaktır. Gördüğünüz gibi her iki uçağında aktarmalı olan uçağı aynı saattedir.

İstanbul üzerinden direkt olarak Antalya’ya giden uçuş ise her sabah saat 09:15’te bulunmaktadır. Bu uçuş tahmini olarak, 1 saat 10 dakika sürmektedir. Yine bir sonra ki uçuş ise saat 11:05 uçağıdır. İstanbul’dan kalkacak olan bu uçak 12:10’da Antalya iline inmesi beklenmektedir.

Yine 12:50’de bir aktarmalı Antalya uçuşu daha sizleri bekleyecektir. Bu uçuşun ardından saat 16:25 olan aktarmalı Antalya uçağınızı beklemek zorunda kalacaksınız. 13:45’de gelecek olan bir diğer uçuş da yine aynı saat üzerinden Antalya uçağına geçmek zorundadırlar.

Akşam saati olarak 21:35 uçağı yine Ankara aktarmalı olarak Antalya’ya giden uçaklardan biridir. Tahmini uçuş süreniz 3 saat 20 dakika olarak ayarlanmıştır.

İstanbul, Ankara üzerinden Antalya’ya yapacağınız uçuşlarda 60 TL üzerinden başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanırsanız, uçuşlarınızı daha da ucuza getirebilirsiniz. İki seçenek üzerinden uçuş seçeneğinizi de seçerek, farklı fırsatlardana yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir