Antalya bileti almadan önce fiyat bilgileri

Acele edip hata yapmayın Antalya uçak bileti almadan önce biraz araştırıp fiyat bilgilerini öğrenip size uygun bütçeli bilet aldıktan sonra keyifli bir uçuş yaşayabilirsiniz. Tartışılmaz bir güzelliği olan ve insanın ruhuna direkt olarak işleyen tatil yerleri olan Antalya, doğası, denizi ve misafirperverliğiyle ülkemizde mutlaka gidilmesi ve görülmesi gereken illerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Antalya’ya Ankara’dan Anadolu Jet ile 50 TL’den başlayan fiyatlarla 1 saat 15 dakikalık bir süreyle uçuş gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Gezilecek Yerler

  1. Düden Şelalesi: Antalya’ya 10 km kadar uzaklıkta bulunan Düden Şelalesi, Akdeniz’e ulaşma çabasında olan akarsulardan biri olarak bilinmektedir. Muhteşem bir görünüm, göz alıcı bir güzellik ve huzur veren havasıyla mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer olan Düden Şelalesi, dünyaca ünlü bir güzelliğe sahiptir.
  2. Antalya Aspendos Antik Kenti: Ülkemizin her bir yanı farklı farklı uygarlıklardan birçok eser barındırırken, Antalya Aspendos Antik Kenti bu konuda görülmemiş güzellikte bir yerdir. İçerisinde eski dönemlere ait sayısızca eser bulunduran Aspendos, dünyaca tanınan ve bilinen bir antik kent olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarihin modernize edilmiş bir yaşamla uyumunu görmek istiyorsanız, mutlaka bu antik kenti ziyaret etmenizi önermekteyiz.
  3. Antalya Konyaaltı Plajı: Yerli ve yabancı fark etmeksizin her yıl milyonlarca turisti ağırlayan bir plaj olan Konyaaltı Plajı, deniziyle, eşsiz güzelliğiyle ve kumlarıyla son derece büyüleyici bir plajdır. Oldukça donanımlı olan bu plajda çok rahat bir şekilde yüzebilir ve yüzme sonrası duş veya giyinme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  4. Antalya Göynük Kanyonu: Manzarasıyla insanı bambaşka alemlere sürükleyen bir kanyon olan Göynük Kanyonu, irili ufaklı şelalelerin bulunduğu ve bu nedenle muhteşem bir güzellikle ziyaretçilerini ağırlayan bir kanyondur. Şehrin stresinden kaçıp, huzur, mutluluk ve sakinlik arayanların mutlaka ziyaret etmesi gereken Göynük Kanyon’u, ruhunuzun derinliklerine inmenize ve içsesinizi daha net duymanıza neden olacaktır.
  5. Antalya Dim Mağarası: Antalya’nın Alanya ilçesinde yer alan Dim Mağarası, Antalya’ya 145 km, Alanya’ya ise 11 km kadar uzaklıkta bulunmaktadır. Çok eski çağlardan günümüze kadar halen daha varlığını sürdüren bu mağara, yapılan çalışmalar neticesinde ziyaretçilerine açılabilecek ve güzelliğini ortaya çıkarabilecek kıvama gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir