Atatürk Havalimanı AnadoluJet Uçak Biletleri

Ülkemizin en büyük havalimanlarından olan Atatürk Havalimanı üzerinden Anadolujet firması tarafından yapılan uçuşlarla seyahat etmek isteyen kişiler uçak biletleri alarak istedikleri noktalara seyahat edebilmektedir. İstanbul Atatürk Havalimanı hava yolu şirketleri tarafından yoğun olarak kullanılmakta olup söz konusu şirketlerinden birisi olan Anadolujet şirketine ait uygun fiyatlı uçak biletleri ile insanlar Anadolu’nun farklı kentlerine gidebilmektedir. Atatürk Havalimanı ülkemizin olduğu kadar dünyanın da en büyük havalimanları arasında yer almaktadır. Yıl içinde 100 milyondan fazla insana hizmet veren havaalanı bazı durumlarda yetersiz kalabilmekte ve böyle bir ihtiyaç doğduğu için şehre üçüncü havaalanı inşa edilmektedir. Avrupa yakasında yer alan yeni havaalanının talepleri fazlasıyla karşılayacağı ve kente çok önemli bir etki yapacağı yetkililer tarafından belirtilmektedir.

Dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İstanbul’a yıl içinde çok sayıda turist gelirken bunların önemli bir kısmı yurt dışından gelmektedir. Şehrin yüzyıllar boyunca dönemin en güçlü devletlerine başkentlik yapmış olması burada çok sayıda tarihi eserin bulunmasına neden olmuştur. Öyle ki kent içerisinde 1500 yıl önce yapılmış eserler dahi bulunmaktadır. Bundan daha eski olan eserler ise ya toprak altında kalmış ya da savaşlarda yok edilmiştir. İstanbul içerisinde yer alan en eski yapılardan bir tanesi olan Ayasofya’nın yaşının 1500 yıldan büyük olduğu bilinmektedir. Roma İmparatorluğu döneminde kilise olması amacı ile yapılan Ayasofya tarih boyunca çok sayıda savaş görmüştür. Bunlardan sonuncu ise 1453 tarihinde olmuş şehrin Türklerin eline geçmesiyle birlikte burası camiye Cumhuriyet döneminde ise müzeye çevrilmiştir.

Anadolujet firması tarafından İstanbul’dan ülkemizin farklı kentlerine doğrudan ya da aktarmalı seferler yapılmaktadır. Firma tarafından uygulanan fiyat politikası sayesinde bazı kentler için alınacak biletlerin fiyatları 50 TL’ye kadar düşebilmektedir. Fakat bunların sayısı sınırlı olduğu için yüksek talep karşısında kısa sürede tükenmektedir. Dolayısıyla firmanın sağlamış olduğu fırsattan yararlanmak için acele etmek gerekmektedir. Anadolujet yolcularına vermiş olduğu kaliteli hizmet ile de bilinmektedir. Özellikle uçak içerisinde verilen ve tamamen ücretsiz olan ikramlar insanların keyifli bir uçuş geçirmelerini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir