AtlasGlobal Business class bilet kampanyası

Havayolu şirketi AtlasGlobal business class müşterilerine özel olarak düzenlediği kampanya çerçevesinde yurt dışındaki pek çok noktaya en az 30 gün önceden yapılacak rezervasyonlar ile avantajlı fiyat fırsatı sunmaktadır. Kampanya ile ilgili bilet satışı için tarih aralığı 19 Aralık 2017 ile 28 Şubat 2018 dönemlerini kapsamakta olup bu cazip fiyat fırsatlarından yararlanmak isteyen müşteriler seyahatlerini 10 Ocak 2018 ile 28 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirmelidir. Sınırlı sayıda koltuklar için geçerli olan kampanya fırsatlar ile ilgili destinasyonlara bakıldığında İstanbul çıkışlı Hamburg seferleri 529 dolardan, Paris seferleri 619 dolardan, Tiflis seferleri 429 dolardan, Amsterdam seferleri 539 dolardan başlayan fiyat seçenekleri ile ve gidiş dönüş her şey dahil konsepti ile satışa sunulmaktadır.

İstanbul çıkışlı Stockholm uçuşları 519 dolardan, Medine uçuşları 696 dolardan, Belgrad uçuşları 429 dolardan ve Krasnodar uçuşları ise 679 dolardan başlayan cazip fiyat seçenekleri ile müşteri beğenisine sunulmakta olup bu güzergahlarda da gidiş dönüş olmak üzere her şey dahil uygulaması bulunmaktadır. Adana Şakirpaşa Havalimanı çıkışlı olarak düzenlenen AtlasGlobal Beyrut seferlerinde ise müşterilerden talep edilen bedel 659 dolardan başlamaktadır. AtlasGlobal ayrıcalığı ile gidiş dönüş her şey dahil uygulamasından yararlanmak isteyen yolcuların seçtikleri rotalarda en az 3 gün en fazla 1 aylık dönemi kapsayacak şekilde ikamet etmeleri gerekmektedir. Kampanya dahilinde geçerli olan bir başka uygulama ise seyahatin başlangıç tarihinde henüz 2 yaşına erişmeyen bebek yolculara %90 indirim fırsatı sağlanmasıdır.

AtlasGlobal Business Class müşterilerine yönelik düzenlenen bu kampanya ile Asya ve Avrupa kıtasında yer alan pek çok önemli noktaya uygun bir bedel ödeyerek keyifli bir yolculuk sonunda ulaşmak mümkün hale gelmektedir. AtlasGlobal şirketi bu kampanya dahilinde satış işlemi gerçekleştirmiş olduğu biletlerde herhangi bir iptal veya değişiklik uygulamasına izin vermemektedir. Ayrıca şirket kampanya kuralları ve rotaları ile ilgili her konuda değişiklik yapma hakkına sahip olmaktadır. Kampanyadaki gelişmeler ve müşteri talepleriyle bağlantılı olarak gelecek dönemde bu kampanyadaki cazip fiyat seçeneklerinin yer aldığı rota sayılarında artış yaşanması mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir