AtlasGlobal Lizbon, Porto ve Barselona uçuşları

Atlas Global yaptığı anlaşmalar ve büyüme stratejisi çerçevesinde Avrupanın Lizbon, Porto ve Barselona gibi kentlerine de karşılıklı olarak ve Paris üzerinden aktarmalı olacak şekilde seferler düzenlemeye başlayacaktır. 24 Marttan itibaren gerçekleştirilecek seferler ile birlikte Atlas Global Avrupa ağını genişletmeyi ve daha büyük müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. Şirketin gerçekleştirdiği Lizbon seferlerine bakıldığında İstanbul Atatürk Havalimanından hareket eden Atlas Global uçağı saat 10.40’ta kalkış yapmakta ve 3 saatlik yolculuk süresi sonunda Paris Charles De Gaulle Havalimanına ulaşmaktadır. Buradan saat 16.10’da havalan Air France uçağı Atlas Global ile gerçekleştirdiği anlaşma doğrultusunda Lizbon seferinin düzenlemekte ve saat 17.45 civarında Lizbon Havalimanına iniş yapmaktadır.

Şirketin bir diğer İstanbul kalkışlı Lizbon seferi ise saat 04.05’te kalkış yapmakta ve Paris üzerinden saat 11.10’da Lizbon kentine varış yapmaktadır. Şirket İstanbul Lizbon seferleri için ekonomi sınıfı biletlerini 298 dolardan, business sınıfı biletlerini 1014 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunmaktadır. Atlas Global şirketi İstanbul Porto destinasyonunda gerçekleştirilen seferi ise saat 04.05’te Atatürk Havalimanından harekete geçmekte ve Paris üzerinden saat 14.45’te Porto kentine ulaşarak uçuşunu tamamlamaktadır. Bu güzergahta müşterilerden ekonomi sınıfı biletler için yaklaşık 300 dolar business sınıfı biletler için yaklaşık bin dolar ücret talep edilmektedir. Atlas Global şirketinin Barselona rotasına düzenlenen seferleri ise günde üç kez gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Atatürk Havalimanından saat 10.40’ta harekete geçen 3 farklı Barselona uçağı Paris Havalimanından aktarmalı olarak ve buradaki bekleme sürelerine göre saat 17.00, 18.35 ve 19.35’teuçuşunu tamamlamaktadır. İstanbul Barselona seferlerinde ekonomi sınıfı için geçerli olan bilet fiyatları 184 dolar ile 244 dolar arasında değişen fiyatlarda, business sınıfı için geçerli olan bilet fiyatları ise bin dolar şeklinde olmaktadır. Böylece Avrupa’nın önemli noktalarına ayrıcalıklı ve keyifli bir seyahat gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Gelecek dönemde artan müşteri talebi ve gelişmeler doğrultusunda İstanbul’dan Lizbon, Porto ve Barselona kentlerine direkt uçuşlar ile karşılıklı olarak seyahat gerçekleştirmek mümkün hale gelecektir. Böyle bir gelişme de yerli havayolu taşımacılığına katkı sağlamış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir