Atlasglobal Moskova İstanbul Fiyat Kampanyası

Atlasglobal ülkemizde faaliyet gösteren hava yolu şirketlerinden bir tanesi olarak dikkat çekerken İstanbul ile Moskova arasındaki seyahatler için yapmış olduğu fiyat kampanyası ile insanların daha düşük ücretlere seyahat etmesine imkan tanımaktadır. Hava yolu şirketi tarafından yapılan indirimlerin ardından bahsedilen kentler arasında seyahat etmek isteyen kişilerin alacakların biletlerin fiyatları 179 dolardan başlamaktadır. Söz konusu fiyat başlangıç olup sınırlı sayıdaki koltuk için geçerlidir. Dolayısıyla da bunların tükenmesi durumunda fiyatların kademeli olarak artışı söz konusudur. Gidiş ve dönüş için alınacak biletler için bu fiyat ödenmekte ve bunun haricinde hiçbir ücret firma tarafından talep edilmemektedir. Yani her şey dahil fiyat bu şekildedir.

Ülkemizin en güzel kentlerinden bir tanesi olan İstanbul içerisinde yaklaşık olarak 15 milyon kişi yaşamaktadır. Bu rakam şehirdeki imkanlardan dolayı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Yakın zamanda çok daha fazla insanın burada yaşayacağı uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir. Bunun haricinde şehir içerisinde yer alan tarihi ve doğal güzellikler dünyanın farklı noktalarından buraya çok sayıda turist gelmesine de neden olmaktadır. Bu da sayının özellikle yaz aylarında daha da artması demektir. İstanbul içerisinde gezilecek çok sayıda nokta bulunmakta ve bunların başında Topkapı Sarayı gelmektedir. Osmanlı Devletinin burayı almasının ardından inşa edilen saray, bir imparatorluğun yönetim merkezi olmuş ve dünya uzun bir süre buradan idare edilmiştir. Bunun dışında Roma döneminden kalma Ayasofya, Yere Batan Sarnıcı da çok fazla ilgi görmektedir. Roma, Bizans ve Osmanlı döneminden kalan eserlerin dışında doğal güzellikler bakımından da oldukça zengin bir şehirdir.

Rusya’nın başkenti olan Moskova’da ise 20 milyona yakın insan yaşamaktadır. Bu rakam banliyölerinde eklenmesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Burada da aynı şekilde gezilecek çok farklı mekanlar vardır fakat Moskova denilince insanların aklına direkt olarak Kremlin sarayı gelmektedir. Devletin idare merkezlerinden bir tanesi olan bu sarayı yılın farklı dönemlerinde çok sayıda insan ziyaret etmektedir. Bunun dışında Kızıl Meydan çok fazla ilgi görmektedir. Burası her dönem toplumsal olayların merkezi olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir