Atlasmiles Kampanyası Kaldığınız Yerden Devam Ettirecek

Atlasmiles üyelerine şirket tarafından sunulan kart kampanyası sayesinde kaldığınız yerden devam ettirecek fırsatlar ve avantajlar sunulmaktadır. Mart 2018 dönemi boyunca geçerli olmak kaydıyla Six şirketinden kiralanacak her marka ve model araçlar için Atlasmiles müşterilerine %25 indirim avantajı ve bin mil uçuş puanı elde etme şansı bulunmaktadır. Bahsedilen avantajlardan yararlanmak isteyen müşteriler rezervasyon işlemi esnasında Atlasmiles kart numaralarını tanımlaması gerekmektedir. Mil kazanmak isteyen kişilerin Atlasmiles kartı üzerindeki kişisel bilgileri ile fatura üzerindeki bilgilerin birebir aynı olması gerekmektedir. Six şirketinden yapılacak ücretsiz kiralama işlemleri ve şirkete ödenecek ekstra bedeller için mil puanı kazanmak mümkün değildir.

Araç kiralama firması tarafından gerçekleştirilen faturaların düzenlenmesinden itibaren hak edilen uçuş milleri kart sahibi üyelerin hesabına tanımlanmaktadır. Atlasmiles ve Six şirketleri, kampanya süresi uzatma ve koşullar üzerinde değişiklik yapma gibi haklarını saklı tutmakta olup firmaların kurumsal web siteleri incelenerek kart edinmek mümkün olmakta ve uygun koşullar içerisinde araç kiralaması söz konusu olmaktadır. Atlasmiles kart kampanyaları arasında yer alan bir diğer avantajlı uygulama ise Avis firması ile gerçekleştirilen işbirliği olup anlaşma kapsamında Gold ve Premium üyeler araç kiralama işlemlerinde %35 indirim fırsatı yakalamaktadır. 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında maksimum 28 günlük kiralama işlemleri için belirtilen indirimlerden yararlanabilmek mümkündür.

Kiralama işlemleri esnasında Gold ve Premium kart sahipleri kartlarını şirkete ibraz etmeleri ile birlikte indirim hakkı elde etmekte olup bu kampanyada uçuş mili tanımlaması yapılmamaktadır. Filo imkanları ile sınırlı olan kampanyanın diğer kampanya ve avantajlar ile birleştirilmesi söz konusu değildir. %35 indirim hakkının ülke içerisindeki araç karalamalarında geçerli olduğu kampanya ile ilgili süre uzatma veya koşullarda değişiklik yapma gibi haklar, firma tarafından saklı tutulmaktadır. Kampanyadan yararlanmak ve rezervasyon yapmak isteyen müşteriler avis kurumsal web sitelerini ziyaret ederek işlem yapabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir