Bangkok Anadolu Jet ucuz uçak bileti

Anadolu Jet diğer yurt dışı noktalarda olduğu gibi uzak doğu ülkesi olan Tayland’ın başkenti Bangkok’a da çatı firması olan Türk Hava Yolları işbirliği ile yolcularını maliyeti düşük ucuz uçak bileti ile uçuruyor. İstanbul Atatürk Hava Limanından Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına yaklaşık 8 saat 55 dakika süren direk uçuşları ile bir çok hava yolu şirketine nazaran daha az sürede gerçekleştirilen uçuşlar ile daha ucuza seyahat etme imkanı sunuyor. Türkiye’den Taylan’da en çok uçuş gerçekleştiren ve en çok yolcu taşıyan firma olma özelliğini de koruyor. İstanbul’dan direk uçma fırsatı sunan firma diğer illerden ve hava limanlarından yolculuğa başlayacak olan yolcularına İstanbul aktarmalı olarak ucuza uçma imkanı sağlıyor.

Bangkok biletleri internetten, akıllı cihaz uygulaması kullanmak sureti ile, telefon aracılığı ile, acente ve havaalanlarından satın alınabilir. Biletin yolculuğun yapılacağı gün alınması halinde ucuz fiyattan satışı gerçekleştirilen biletlerden bulunması hemen hemen hiç mümkün olmadığı gibi, bazen yolculuk yapmak istenilen zaman dilimi için ekonomik sınıf biletin bulunması da neredeyse imkansız olabilir. O nedenle eğer biletinizi ucuza getirip yolculuk saatini de siz karar vermek isterseniz en az bir kaç hafta önce biletinizi almalısınız. Yarı yıl tatili, resmi tatil, bayramlar, fuarlar ve Tayland’a özgü özel zaman dilimlerinde Bangkok yolculuğu yapacak olursanız biletinizi bir aydan daha uzun bir zaman önce almanız ekonomik açıdan faydalı olacaktır.

Şunu da belirtmekte fayda olacağını düşünerek sizinle paylaşalım, uzak doğu, Avustralya, veya Amerika kıtasındaki ülkelere yolculuk yaparken her kes tarafından öne sürülen direk uçuşların pahalı olduğu, ne kadar aktarma yapılırsa o kadar ucuza bilet bulunacağı savı firmanın Bangkok uçuşları için geçerliliğini kaybetmekte ve önemini yitirmektedir. Söz konusu hatta daha kısa sürede yolculuk yapmanızı sağlayacak ve daha ekonomik biletle seyahat ettirecek başka bir firmanın olmadığını söylesek abartmış olmayız. Firma tarafından İstanbul – Bangkok hattında günlük ortalama 2 sefer direk yapılmakla birlikte aktarmalı yolculuğu tercih edecek yolcular için aktarmalı uçuşların da gerçekleştirildiğini belirtmekte yararlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir