Bank’O Atlas Alanlara Gidiş Dönüş Uçak Bileti Hediye

Odeabank tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Bankı Atlas Kartı alan müşterilereiç hatlarda yapacakları uçuşlarda gidiş ve dönüş olmak üzere uçak bileti hediye edilecektir. 31 Mart 2018 tarihine kadar başvurusunu yapan ve kartı onaylanan müşterilere 10 bin hoş geldiniz mili de banka tarafından hediye edilecektir. Odeabank tarafından müşterilere tanımlanan 10 bin uçuş puanı Atlas Global havayolu şirketinin seferlerinde kullanılabilmekte ve gidiş dönüş uçak biletleri ilgili havayolu şirketinin herhangi bir iç hat destinasyonu üzerinde tercih edilebilmektedir. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz uçak biletleri business veya ekonomi sınıfında tercih edilebilmekte olup bu durum seferin gerçekleşeceği rotaya bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Atlas Global havayolu şirketinin kurumsal web sitesi veya çağrı merkezini kullanmak suretiyle ülke içi uçuşlarda gidilmek istenen rota ile ilgili araştırma ve işlem yapabilmek ve elde edilen uçuş puanları ile havayolu şirketi tarafından sunulan diğer kampanya ve avantajlardan yararlanabilmek mümkün olmaktadır.Odeabank tarafından hediye edilen hoş geldiniz uçuş millerini her müşteri sadece 1 defa kullanabilme hakkına sahip olup uçak bileti temini sürecinde meydana gelebilen vergi ve diğer harcamaları müşteri kendi hesabından ödemek durumundadır. Uçak bileti almak isteyen müşterinin uçuş puanının yeterli olmadığı durumlarda Odeabank tarafından ilgili kişiye tanımlanan kart limit değerinin 4 katına kadar avans mili verilebilmesi söz konusudur.

Banka tarafından müşterilerine tanımlanan uçuş millerinin tamamının kullanılması ile birlikte ilgili müşteri 1 yıldan daha az süre içerisinde Bank’o Atlas Kartı üyeliğini sonlandırmak istediği takdirde kullanılan her bir mil puanı için bankaya 0.03 lira bedel ödemek durumundadır. Odeabank gerçekleştirdiği kampanya üzerinde süre uzatma, kısaltma veya koşullar üzerinde değişiklik yapma gibi haklarını saklı tutmaktadır. Gelecek dönemde kart ile ilgili müşteri potansiyelini artırabilmek ve kartı kullanan müşterilerin memnuniyetini daha üst seviyelere çıkarabilme adına yeni kampanyaların düzenlenebilmesi söz konusu olabilecektir. Bu durum da müşteriler adına bütçe tasarrufu imkanı meydana getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir