Bank’O Atlas Mart Ayı 10.000 mil veriyor

Atlasglobal ve Odea Bank işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyada Atlas kart alan herkes için diledikleri zamanda uçabilmeyi mümkün kılmak adına mil hediye edileceği bildirilmiştir. Bank’O Mart ayı içerisinde gerçekleştirilmesi gereken başvurular sonrasında temin edilen karta 10.000 hoş geldin mili veriyor. Böylelikle yurt içi ya da yurt dışı uçuşların gerçekleştirilmesi mümkün hale geliyor. Elde edilen millerle Atlasglobal Çağrı Merkezi ya da resmi web sitesi aracılığı ileyurtiçi ya da yurtdışı gidiş dönüş uçak biletlerinin alınması mümkün hale gelmektedir. Yolcular uçuş sınıflarını kendileri belirleyerek ekonomik ya da business uçabilmektedir. Başvuruda bulunmak için kurumsal sitenin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Bank’O Atlas kampanyası 31 Mart 2018 tarihine kadar onaylanmış olan kartlar için geçerli olmaktadır. Başvuruda bulunan ve kartı onaylanmış herkese 10.000 hoş geldiniz mili yüklenmektedir. Yüklenecek olan miller Atlasglobal havayolu firmasının yurtiçi veya yurtdışı uçuşlarında kullanılabilmektedir. Uçak bileti almak isteyen yolcuların mil yetersizliği olması durumunda kart sahibinin limitinin 4 katı ile sınırlanan düzeyde avans mil takviyesi yapılabilmektedir. Karta yüklenen millerin kullanılması ve sonrasında kartın iptal edilmesi durumunda mil başına 0,03 TL borç yansıtılması söz konusu olmaktadır. Bilet satın alırken ortaya çıkan vergi ya da ek yükümlülükler müşteriler tarafından ödenmektedir. Hoş geldiniz milinden yolcular yalnızca bir kez faydalanabilmektedir. İşbirliğinin yapıldığı Odea Bank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahip olmaktadır.

Yurt içi ya da yurt dışı uçuşlarında uygun fiyatlarla indirimli uçmak her yolcunun istekleri arasında yer almaktadır. Ekonomi ya da business sınıf ayrıcalığı ile uçan yolcular hizmet ve servis kalitesinin maksimum olmasını arzuladığı gibi bilet ücretlerini mümkün olduğunca az ödemeyi istemektedir. Bu noktada havayolu firmaları tarafından gerçekleştirilen kampanyalarla konforlu ve ucuz uçmak mümkün hale gelmektedir. Atlasglobal yolcularına sunduğu Atlas kart alımları için hoş geldin mil hediyesi vererek misafirperverliğini en iyi şekilde göstermek istemektedir. Böylelikle yolcu kitlesini genişletip sabit bir kesime ulaşma imkanı da yaratmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir