Bavyera Köylerine 7 Gecelik Tur Paketi

Ülkemizde gecelik tur kapsamında yer alan kesintisiz gezilere olan ilginin günden güne artmış olmasının doğal sonucu olarak Bavyera Köylerini gecelik konaklamalı olarak gezmek isteyenlerin sayısın da artış göstermektedir. Bavyera Köyleri, kısa süreli tur kapsamında gezilemeyeceği için ortalama 7 gece ve üzeri konaklamalar çok daha cazip gelmektedir. Almanya’nın, İsviçre’nin ve Fransa’nın kültürünün ve doğal güzelliklerinin gezilebildiği bu tur kapsamında; oldukça sıra dışı bir deneyimin yaşanması da mümkün olmaktadır. Ayrıca tur kapsamında birbirinden güzel ve ihtişamlı otellerde konaklanarak, konforlu bir tur deneyiminin yaşanması da mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra düzenlenen ekstra programlarla Bevyera Köylerindeki gezintiniz çok daha güzel geçmektedir.

Bevyera Köyleri kesintisiz gezilerinde, Almanya’nın pek çok şehri de gezilmektedir. Ayrıca Fransa ve İsviçre ülkelerinin şehirleri de gezilmektedir. Bu kapsamda gezilecek olan şehirlerin sıralaması ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:
 Salzburg
 Münih
 Manheim
 Strasburg
 Zürih
Görüldüğü üzere çok sayıda Avrupa şehrini bu gezi sayesinde görmek mümkün olmaktadır. Gezi kapsamında İstanbul üzerinden hareket edilmektedir. İlk olarak Salzburg şehri gezilmektedir. Devamında ise, Münih, Manheim, Strasburg ve Zürih şehirleri gezilmektedir. Programda yer alan dönüş şehri ise; Basel olmaktadır. Bazel şehrinden İstanbul’a dönüş yapılmaktadır. Bu doğrultuda çok geniş kapsamlı bir tur olarak tanımlanabilen Bavyera Köyleri gezisinin pek çok önemli avantajı katılımcılar sunduğu bilinmektedir. Gezi kapsamında yer alan ücretsiz hizmetler ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:
 Ekonomik sınıf gidiş ve dönüş biletleri
 Otellerde sabah yapılan kahvaltısı. ( 7 gece konaklama ve 7 sabah kahvaltısı)
 Panoramik Münih, Salzburb, Strasburg, Mangeim ve Zürih şehir gezileri
 Havaalanı otel ve şehir için transfer hizmetleri
 Türkçe rehber hizmeti
 Havaalanı vergileri ile birlikte alan hizmet bedelleri
 Mesleki Sorumluluk Sigortası ( Zorunlu Seyahat Sigortası)
Yukarıda yer alan hizmetlerin tamamı katılımcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu hizmetlerin haricinde yer alanlar ise ekstra hizmetler kapsamında yer almaktadır. Bu durum ise doğal olarak ekstra fiyat anlamına gelmektedir. Sonuç olarak bu seyahat kapsamında oldukça güzel bir gezi programının yapılması mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir