Budget ve Avis Araç Kiralayanlara 25 TL

Pegasus kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek Budget ve Avis araç kiralamalarında uçuşpuan kazanma fırsatı sundu veböylelikle biriken kazanımların bir sonraki uçuşlarda kullanılmasına imkan sağladı. Pegasus Plus üyelerine özel kampanyada araç kiralayanlara özel 25 TL değerinde uçuşpuan kazanma şansı sunuyor. 7 Şubat-31 Aralık 2018 tarihli kampanya Pegasus Plus, Budget ve Avis iş birliği ile gerçekleşmektedir. Üyelerin faydalanabileceği uçuşpuanlar için öncelikle araç kiralanmasının gerekli olduğu belirtilmektedir. Rezervasyonlar yapılırken üyelik numarası kullanılmaktadır. Bu numara programa kayıt olurken girilen cep telefonu numarası olarak belirtilmektedir. Üye olmayan kişilerin herhangi bir uçuşpuan kazanma şansı bulunmamaktadır.

Kampanya havayolu firması Pegasus’un iş ortağı CarTrawler’ın sitesinden gerçekleştirilen Budget ve Avis’in ülke içi araç kiralamaları için geçerli olmaktadır. Bu kiralamalarda üyelere %30 indirim uygulanmaktadır ve 25 TL değerinde uçuşpuan kazanılması mümkün olmaktadır. İndirimden yararlanmak isteyen kişilerin ofis görevlilerine Pegasus Plus’ta kayıtlı cep telefonu bilgilerinin verilmesi gerekmektedir. Tüm kiralamalarda firma koşulları geçerli olmaktadır ve değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutmaktadır. Araç kiralama işlemleri ile ilgili detaylı almak isteyen üyeler 444 0 996 Avis&Budget destek hattına ulaşabilmektedir. Uçuşpuanlar araç kiraladıktan ve aracın teslim edilmesi ile birlikte yüklenmektedir. Haftalık olarak gerçekleştirilen yüklemeleri istenilen uçuşlarda kullanmak da mümkündür.

Kazanılanlar hesapta biriktiğinde istenildiği takdirde harcamaların yapılması mümkün olmaktadır. Uçak bilet alımı ya da farklı hizmetlerin satın alınması bu hizmetle de sağlanabilmektedir. Kazanılan tüm uçuşpuanlar 2 yıl süreyle kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra; bilet tutarını %2 si direkt olarak aktarılmaktadır. Yolcuya bağlı olan kişilerin bilet alımlarında da kazanmaları mümkün olmaktadır. Ek hizmet alımları, ceheck-in, koltuk, ekstra bagaj, opsiyonlu bilet ya da yemek alımlarında da kazanmak mümkün olmaktadır. Yanı sıra kazanılan uçuşpuanları harcamak için de tüm hizmet alımlarının yapılabilmektedir. Kontenjan sınırı olmadan tüm uçuşlarda kullanılan uçuşpuanlar tasarruf edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu imkanlardan yararlanmak ve kampanyanın sağladığı indirim bedeli ile uçmak isteyen tüm yolcuların ilgili firmalardan araç kiralamaları gerekmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir