Elazığ uluslararası havalimanı adres bilgisi

Bir çok ülkeden Elazığ uluslararası havalimanına uçaklar gelmektedir, illerimizde bulunan havalimanlarından gelen uçaklar dahil günde bayağı uçak firmasına hizmet etmektedir. Peki Elazığ havalimanı bu kadar ilgi odağı olmuşken adres bilgisi ve bilgilendirme konularını ele alacağız. Bir çok yolcumuz fazla yüke sahip olabilmektedir, bu gibi durumlarda sizlere önerebileceğimiz en iyi ulaşım aracı taksi olmaktadır. Taksiler sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Havalimanından çıktıktan hemen sonra taksileri görebilirsiniz. İstediğiniz taksiyle konuşup, eşyalarınızın taşınmasında ve götürülmesinde onlardan yardım isteyebilirsiniz. İşini en iyi şekilde yapan taksiciler sayesinde hiç zorlanmadan gideceğiniz yere ulaşabileceksiniz.

Bunun yanı sıra Havaş servis otobüsleri de havalimanı ulaşımında sizlere hizmet vermektedir. Elazığ havalimanına şehir merkezi olarak Abdullahpaşa’dan ve Öğretmen Evi’nden servisler kalkmaktadır. İlk servisler Abdullahpaşa’dan saat 4.30’da olmaktadır. Öğretmen Evi’nden ilk servis ise 04:45’te olmaktadır. Akşam saat 21.30’a kadar Havaş otobüsleri bulunmaktadır. Bu saatlerden sonra servisler yoktur. Ama Elazığ havalimanına inen tüm uçaklar için servis düzenlenmektedir. Geç saatte de uçak olsa dahi servisleri bulabilirsiniz.

Otobüsün güzergahları şehir merkezinden başlayarak; Abdullahpaşa Trafo Durağı, Tofaş Kavşağı,Tedaş, Hazardağlı Kavşağı, Park 23, Belediye, Çocuk Islah evi, Çaydaçıra Sabuncu Kavşağı, Ramada Otel, Orman Bölge Müdürlüğü, Karayolları, DSİ, Hozat Garajı, Öğretmenevi, İzzetpaşa Camii Durağı, Ordu Evi Grand 23 Otel Önü, Doğu Garajı, Otogar, Elazığ Havalimanı’na kadar devam etmektedir. Bu duraklarda yolcu indirip bindirme yapılmaktadır. Elazığ havalimanından şehir merkezine ulaşım toplamda 30 dakika olmaktadır ve ücret olarak da kişi başı 7 TL ücret alınmaktadır.

Ayrıca Elazığ havalimanına ulaşım sağlamak istiyorsanız, havalimanında bulunan bir çok araç kiralama şirketleriyle de anlaşabilirsiniz. Ya da Elazığ havalimanından şehir merkezine ulaşmak istiyorsanız, araç kiralama şirketlerinden birini tercih ederek oldukça ucuza seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elazığ havalimanına ulaşım için detaylı bilgi almak istiyorsanız 444 0 487 numaralı telefonu arayarak ulaşım ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Havalimanı ulaşım süresi bakımından en kolay ulaşıma Elazığ sahiptir. 30 dakikalık gibi kısa bir süre içerisinde havalimanında olmanıza olanak sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir