Erzurum-Ankara Anadolujet Uçak Bileti

Ülkede karşılıklı olarak direkt seferler düzenleyen Anadolujet firması Erzurum ile Ankara rotası arasında sürekli bir havayolu trafiği bulunduğu için uçak bileti fiyatlarında kampanyalar düzenleyerek talebin artmasına imkan sağlamaktadır. Ankara’dan yaklaşık olarak 717 km mesafede bulunan Erzurum iline yaklaşık olarak 1 saat 18 dakika gibi bir sürede ulaşmak mümkün olmaktadır. Anadolujet Erzurum ve Ankara arası günde ortalama 6 sefer düzenlemektedir. Herkesin uçmasını isteyen firma fiyatları düşürerek ciddi tasarruf fırsatları sunmaktadır. Ortalama 49.90 TL’den başlayan fiyatlarla Ankara Erzurum arası seyahat etmek mümkün olmaktadır. Biletlerin daha uygun fiyatlara alınması için hafta içinde hangi gün ve hangi saatte tercih yapılmasının iyi bir şekilde belirlenmesi önemli olmaktadır.

Ortalama 1 saat 20 dakika gibi bir sürede uçuş gerçekleştirmenin mümkün olduğu Anadolujet uçak biletleri belirli zamanlarda indirimli tarifeler üzerinden satışa sunulmaktadır. Ortalama 49.90 TL’den başlayan fiyatlarla 79.90 TL’ye kadar çıkabilen aralıkta bilet almanın mümkün olduğu bilinmektedir. Erken rezervasyon seçenekleri ve tarih, saat bilgisi gibi detaylar dikkate alındığında uygun fiyata bilet bulmak da mümkün olmaktadır. Hafta ortası ve Cuma günü düşük olan Erzurum uçak bilet fiyatları cumartesi ve Pazar günü daha yüksek fiyattan satışa sunulmaktadır. Yani uçuş günü, tarihi, saati gibi bilgilere dikkat edilerek alımlar yapıldığı takdirde uygun fiyatlara uçmak mümkün olacaktır.

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan çıkış yapan Erzurum varışlı Anadolujet uçağı 1 saat 20 dakika sonra Erzurum Havalimanı’na ulaşmaktadır. İndirimli fırsat biletleri ile uçmak isteyen kişiler acele ettikleri takdirde biletlerini web siteleri ya da mobil uygulamaları aracılığı ile satın alabilmektedir. Bu tarz ucuz biletlerden haberdar olmak da son derece önemlidir. Bunun için Anadolujet e-bülten üyeliğinin yapılması önerilmektedir. Bu şekilde promosyonfırsatlarından haberdar olunması sağlanabilmektedir ve e-posta yoluyla alınan bilgiler ışığında hemen satın almak mümkün olmaktadır. Kampanyaların takibini sağlamak için Anadolujet resmi web sitesinin kampanyalar alanının kontrol edilmesi de gerekmektedir. Sürekli olarak bakıldığında da yeni haberlerin alınması da son derece kolay olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir