Floransa Outlet alışveriş turu ile rahatlayın

Alışveriş yapmayı seven, alışveriş yaparak sinirini stresini atan kişiler değişik yerler ve mekanlar görerek değişik tarzdaki eşyaları satın almak isterler. Alışveriş yapmayı seven kişiler istedikleri değişik parçaları yurt dışında arayabilirler. Alışveriş yapmak için değişik ülkelere tercih edebilirler. Köprüleri ve tarihi binaları ile ün kazanmış olan Floransa İtalya’nın ünlü ve gözde şehirlerinden biridir. Hem tatil yapmak hem outlet alışverişi yapabilmek için tercih edebileceğiniz yerler arasında Floransa bulunur. 2 gece 3 gün boyunca hem tatil hem outlet alışverişi yapabileceğiniz Floransa turlarını yaklaşık olarak kişi başı 500 Euro’ya satın alabilirsiniz. Tarih, doğa ve alışveriş üçlüsünü bir arada bulunduran Floransa’ya mutlaka uğramanız gerekir. İtalya Krallığı’na kısa bir dönem başkentlik yapmış olan Floransa’da lezzetli yemeklerin tadına bakarken ucuz ve tarz alışveriş yapma olanağı da bulacaksınız.

İtalya’nın şehirlerinden floransaya tur programı ile gitmek isteyen kişilere tahmini gezi programında bahsedeceğiz. Floransa’da outlet alışveriş turu ile rahatlamak isteyen kişiler turun 1. gününde İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan çıkış yaparlar. İstanbul’dan uçak ile Balogna’ya gidilir. Bolognadan otobüslerle floransaya geçilecektir yol üzerinde birbirinden ünlü ve çeşitli markaların bulunduğu Barberibo Designer Outlet’te mola verilecektir. Burada alışveriş yapma imkanı bulacaksınız. Floransaya geldikten sonra ünlü kuleler ve köprüler gezilecek sonrasında Arno Nehri görülecek ve otellere transfer edileceksiniz. Tur programının 2. Gününde güzel bir kahvaltı sonrasında TheMallLuxuryOutlet&PradaOutlet’e gitmek için otelden çıkış yapılır. İndirimlerle birbirinden ünlü markaları bulabileceğiniz bu gezinin sonrasında akşam otellere getirileceksiniz.

Tur programının 3. gününde sabah kahvaltısı sonrasında otobüslerle Bologna’ya hareket edeceksiniz. Bologna Havalimanı’na geldikten sonra uçaklarınıza binerek İstanbul’a doğru yola çıkacak ve turun sonuna gelmiş olacaksınız. Tur programı boyunca otobüslerle yapmış olduğunuz transfer işlemlerinin ücretleri tur programı ücretlerine dahil olan hizmetler arasında bulunur. İstanbul’dan Bologna’ya, Bologna’dan İstanbul’a yapmış olduğunuz uçuşların ücretleri de Floransa outlet alışveriş turuna dahildir. Havalimanı vergileri, otel konaklamaları, panoramik şehir turları, oda kahvaltıları tur ücretine dahil olan hizmetler arasında bulunur. Outlet alışverişi yapmak, panoramik yurtdışı şehirlerini gezmek isteyenler Floransa outlet alışveriş turunu alarak rahatlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir