Gidiş Dönüş Stockholm 189 Dolar Kampanyası

İsveç sınırları içerisinde yer alan en büyük şehir ve başkent Stockholm uçak biletleri gidiş ve dönüş tarifelerinde 189 dolar kampanyası 1 Mart tarihi itibari ile başlatılmıştır. İlgili firma yolcularına erken rezervasyon seçenekleri ile biletlerin önceden alınması şartıyla her şey dahil 189 dolardan başlayan fiyatlarla Stockholm’e gidiş-dönüş uçma imkanını sunmaktadır. Sınırlı sayıdaki biletlerin tükenmeden hemen alınması için kısa sürede satın alınması gerekmektedir. Kampanya 1 Mart 2018 tarihinde başlamış olup 31 Mart 2018 tarihinde de son bulacaktır. İndirimden yararlanarak uçmak isteyen kişilerin bu tarihler arasında uçak biletlerini mutlaka almaları gerekmektedir. Promosyonlu alınan biletlerin uçuş seferleri ise 1 Mart ile 16 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Acele ederek alınacak olan Stockholm uçak bileti ile eşsiz kenti uygun fiyata gezme şansı yakalamak mümkün olmaktadır.

İsveç’in başkenti olan Stockholm için düzenlenen gidiş ve dönüş 189 USD kampanyası için belirlenen bazı kurallar bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken hususlar; promosyonlu fiyatın geçerli olabilmesi için biletin web sitesi üzerinden ya da mobil uygulamalar aracılığı ile alınması gerekmektedir. Gidiş ve dönüş ekonomiplus biletleri için belirlenen en düşük fiyat olmaktadır ve komisyon usulü çalışan sitelerde ücretlerde artış görülebilmektedir. Ödenecek bedele havalimanı vergileri, hizmet bedelleri, harçlar dahildir. İndirimli biletlerde değişiklik, iptal ve iade hizmeti bulunmamaktadır. Alım sırasında rezervasyon ve biletleme işlemi birlikte yapılmaktadır. Gidiş ve dönüş olarak alınan kampanyalı biletleri en az 3 gün, en fazla 30 gün kalma gerekliliği bulunmaktadır. Yolculuk için 0-2 yaş arası çocuklarda %90 oranında indirim uygulanmaktadır. Kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerlilik göstermektedir. Firma değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Erken rezervasyon fırsatı ile 189 dolardan uçak şansı yakalayacak olan yolcular için harika bir yer olan şehir kültür ve sanatı içerisinde barındıran, tarih kokan ve konuklarını adeta dünyasına hapseden yapıları ve doğası ile kendisine hayran bırakmaktadır. Kısa süreli bir uçuşun ardından ulaşılan bölgede gezilmesi gereken ana merkezlerden Kraliyet Sarayı, parlamento binası, Nobel Müzesi gibi yerleri görmek ilham verici bir deneyim olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir