Hakkımızda

Sayın AnadoluJetucuz.com takipçileri, 2017 yılında kurulan sitemizin amacı sizleri daha iyi hizmetlerden yararlandırmak, kampanyalı uçuşlar hakkında ve uçak haberleri hakkında birden fazla bilgiler sunmaktır. Genel olarak AnadoluJet firmasına ait kampanyalar ve uçak bileti bilgileri sunulsa bile, diğer firmalara ait uçak bileti satış kampanyaları güncel haberlerini sizlerle paylaşmaktayız.

AnadoluJetUcuz.com ekibi olarak iller arası uçuş planları ve gideceğiz yerlere ait gezilecek yerleri, eğlence mekanlarını, tarihi yerlerini vesaire birden fazla bilgi paylaşımı ile gideceğiniz yerde yabancılık çekmeyin diye bilgi paylaşımları yapılmaktadır. Sürekli sitemiz içerisinde güncel olarak tüm uçak firmalarına ait ( Çoğunluk AnadoluJet ) firmasına ait olsa bile en ucuz uçak bileti fiyatlarını sürekli takip etmeniz açısından sizinle paylaşmaktayız.

anadolujethakkimizda.png (696×234)

Ülkemizin en güzel gezilecek yerleri, Anadolu bölgesi, Karadeniz bölgesi, Marmara bölgesi, Doğu Anadolu ve birden fazla bölgelerimiz ile tüm illerimize ait tanıtımlarımız ve bilgi paylaşımları sırayla eklenmektedir. Sadece ülkemizin en güzel yerleri değil diğer ülkelere ait eğlence yerleri ve fiyat bilgileri paylaşılmaktadır.

Bizleri takip edip bilgi paylaşımlarından yararlandığınız için teşekkürlerimizi sunar sitemizi takip etmeyi devam ettirmeniz dileğiyle sağlıcakla mutlu günler geçirmeniz dileğiyle.