Hatay Kalkışlı Qatar Airways Yurt Dışına uçak biletleri

Katar Havayolları 4 Nisan itibari ile Hatay Havalimanı kalkışlı direkt uçuş seferlerine başlayacağı için hafta 3 gün süreyle sefer düzenleyeceği bilgisini paylaşmıştır, Qatar Airways açılışa özel fırsatlar sunarak yurt dışına düzenlenen seyahatler için indirimli biletleri satışa sunmuştur. Türkiye için 4 farklı destinasyona sahip olan Katar Havayolları beşincisinin Hatay olduğunu açıklamıştır. İstanbul Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve Adana Şakirpaşa Havalimanlarından sonra Nisan ayında açılışı yapılacak olan Hatay Havalimanı’na ilginin büyük olduğu bilinmektedir. Doha merkezli uluslararası Hamed’de bulunan Qatar Airways 200 farklı uçağa sahiptir ve 150 ayrı uçuş noktasına seferler düzenlemektedir. Açılışa özel fırsatlarla ısınma günleri düzenleyen havayolu firması 349 dolardan başlayan fiyatlarla seferler düzenleyecektir.

Lüks ve ihtişamın birleştiği konforlu ve eşsiz tasarımları ile yolcularını özel hissettirmeyi her zaman başarmış olan Qatar Airways Arap Emirlikleri için önemli bir havayolu firmasıdır. İç tasarımı, kaliteli servisi, hizmetleri, hediye kitleri, kabin görevlileri ve diğer personelleri ile tercih edilecek firmaların başında yer almaktadır. Uçuş sırasında rahatlığın ön planda tutulduğu uçaklarda servis maksimum seviyede gerçekleşmektedir. Yolcuların güvenliğini ve hizmet kalitesini öncelikleyen anlayışı ile tercih edilen firma yeni rotaları; Bangkok, Seul, Şangay ve daha fazla uçuş noktaları ile 4 Nisan itibari ile Hatay’dan hareket planlamaktadır. Ödüllü hizmet ve benzersiz yaklaşımın hakim olduğu deneyimli kadro ile uçmanın ayrıcalığını yaşamak için uygun fiyatlı biletlerin alınması tavsiye edilmektedir.

Hatay çıkışlı yurt dışı seyahatleri için indirimli fırsatlardan yararlanmak adına gereken koşullar bulunmaktadır. 4 Nisan 2018 tarihine kadar satılan biletlerde seyahat döneminin 26 Ekim 2018 tarihine kadar tamamlanması beklenmektedir. İndirimli biletler Qatar Airways uçuşlarında ve tercih edilen hatlar için geçerli olmaktadır. Gidiş ve dönüş biletlerinde geçerliliği olan indirimden yararlanabilmek için en az 3 gün en fazla ise 30 gün ilgili ülkelerde kalma koşulu aranmaktadır. Belirlenen fiyatlar alan vergileri ve diğer vergilerin dışında bırakılmaktadır. Kur değişiklikleri ücretlerde farklılıklar meydana getirmektedir. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan kampanyalar Qatar Airways ofisleri ya da seyahat acentaları satışlarında hizmet bedeli alınabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir