İspanya İbiza, Mallorca, Kanarya Adaları

Adını sıkça duyduğumuz Ibiza Adası tatil yapmak için huzurlu bir ortam arayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen tatil mekanlarındandır. İspanya’ya bağlı olan İbiza Adası’nda üç küçük şehir bulunur. Sant Amtoni de Portmany, Santa Eularia Del Rui ve İbizaTown. 130000 kişilik nüfusa sahip olan bize adasının geçim kaynağı tamamen turizmdir. Adada yaklaşık olarak 200 otel bulunur. Yaz aylarında turizm patlaması ile birlikte Ibiza Adası’nda otellerde yer bulmak pek mümkün olmaz. Turizm sadece yaz aylarında yapılmamakta birlikte kış aylarında tatil yapmak isteyen kişiler tarafından da İbiza Adası tercih edilir. Tatili burada yapmak isteyen kişiler yaz aylarında gemi turlarını tercih ederek kalacak yer sıkıntısı çekmek zorunda kalmazlar. İspanya’nın Ibiza, Mallorca, Kanarya adalarına gemi turları ile gitmek isteyen kişiler doğa güzelliklerini görerek eğlenceli bir gemi turunun keyfini çıkaracaklardır.

Gemiler vasıtasıyla gidecek olan kişiler İbiza’nın gece hayatını da tanıma imkanı bulacaklardır. Ünlü gece kulüpleri muazzam eğlence ortamı ile sizleri beklemektedir. Ibiza Adası 24 saat eğlencenin kesilmediği bir yerdir. Gündüzleri de eşsiz kumsallar tatilcileri beklemektedir. Ibiza’nın sonrasında Mallorca’ya geçerek panoramik şehir turuna çıkabilirsiniz. Mükemmel doğal ve tarihi yapısı ile gezilmesi gereken yerlerden biridir. Kanarya Adası ise daha sakin ve dingin bir tatil isteyen kişiler tarafından tercih edilir. İspanya’nın bu üç güzel adası her yaş kesiminde bulunan tatilciler tarafından tercih edilebilir. Mükemmel sahilleri ve kumsalları ile bitmesi istenmeyecek bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Gemi turları sayesinde mükemmel deniz manzarasıyla buluşacaksınız.

İspanya Ibiza, Mallorca ve Kanarya adalarına gitmek isteyen, tatil için bu adaları tercih eden kişiler uygun fiyatlar ile gemi turlarını satın alabilirler. Daha uygun İspanya tatilini satın almanız için erken rezervasyon şansını yakalamanız gerekir erken rezervasyon ve kampanyalar ile çok uygun fiyatlara bu turları satın almanız mümkündür. Yapmış olduğunuz İspanya Adalar turlarında ulaşım ücretleri tamamen tur şirketine aittir. Sabah kahvaltıları tur şirketine ait olup öğle ve akşam yemekleri ücretleri size ait olacaktır. Yapmış olduğunuz kişisel harcamalar ve servet zamandaki katılacak olduğunuz etkinlik ücretleri size aittir. Tur şirketi seyahat sigortası karşılayacaktır. Yurtdışı çıkış harçları ise size aittir. Bu şartlar altında İspanya Adalar turunu satın almak istiyorsanız yaklaşık olarak ödeyeceğiniz tutar 750 Euro’dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir