İstanbul Adana Uçak Bileti fiyatları

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı üzerinden Adana şehrine direkt olarak her gün seferler düzenlenmektedir, istediğiniz uçuşu uçuş tarihi üzerinden tercih ederek sizler de ucuza uçmanın fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Yaz kış sürekli olarak farklı kampanyalar sizleri beklemektedir.

Adana iline İstanbul ve Ankara ili üzerinden uçuşlar düzenlenmektedir. İstanbul üzerinden her gün toplamda 7 tane uçuş bulunmaktadır. Bu uçuşların yaklaşık 3 tanesi Ankara üzerinden aktarmalı olarak yapılmaktadır. Aktarmalı olan uçuşlarda diğer uçuşun süresini beklediğiniz için direkt uçuşa göre daha fazla zaman gerektirmektedir.

İstanbul üzerinden her gün 06:45 Ankara Esenboğa havalimanına havalanan uçakla, aktarmalı olarak 08:30 uçağına geçerek Adana iline seyahat edebilirsiniz. İstanbul üzerinden bir sonraki uçak ise direkt olarak Adana’ya giden 07:00 uçağıdır. Aktarmasız olarak giden bu uçağın tahmini uçuş süresi 1 saat 25 dakika olarak belirlenmiştir.

Bir sonraki Adana uçağı ise 13:10 da yer alır. Bu uçuşta direkt olarak Adana iline uçuş yapmaktadır. Yine belirlenen tahmini uçuş saati de 1 saat 25 dakikadır. Bir sonraki uçuş 16:25 Ankara aktarmalı uçağı bulunmaktadır. Ankara üzerinden Adana’ya giden bu uçağı tercih ederseniz, uçuş süreniz direkt uçuşa göre daha fazla olacaktır. Bu uçuşta da tahmini süre, 4 saat 40 dakika olarak belirlenmiş ve İstanbul Adana uçuşları arasında, diğer uçuşlara bakıldığında en uzun uçuş süresi olarak söyleyebiliriz.

Bir sonraki uçuş 19:15’te direkt Adana uçuşudur. 1 saat 35 dakika da tahmini varış süresi olarak belirlenmektedir. Bunun haricinde akşam 18:00’da yine Ankara aktarmalı Adana uçuşu bulunmaktadır. Aktarmayla beraber 2 saat 55 dakika toplam uçuş sürmektedir.

Uçuşlarınızı tercih ederken Ekonomi promosyon ve ekonomi esnek olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Ekonomi promosyon seçeneğinde bilet iade, değişiklik gibi seçenekler bulunmamaktadır. Cip salonu erişim hakkınızda bu seçenekte bulunmaz. Ama ekonomi esnek seçeneğini tercih etmeniz dahilinde, değişiklik haklarınız bazı ceza uygulamalarıyla olmaktadır. Özel indirimlerden de yararlanma hakkınız bulunmaktadır.

İstanbul ve Ankara üzerinden Adana uçuşları genel olarak, 99,99 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri beklemektedir. Daha ucuz uçuşlar için erken rezervasyon yapmayı unutmayınız.

Yorumlar

  1. İki il arasında devamlı anadolujet tercih edip kullanırım oldukça hep memnun olduğumu belirtir uçakları bile diğer firmalara göre daha kalitelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir