İstanbul Anadolu Jet Uçak Bileti

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanından Anadolu Jet’in yaptığı yurt içi ve yurt dışı seferlere uçak bileti ayarladıktan sonra ve özellikle yerli müşterileri tarafından ilgi gösterilmektedir. Özellikle kış aylarında firma tarafından gerçekleştirilen kampanyalar çerçevesinde erken rezervasyon yaptıran yolculara yönelik çok cazip avantajlar ile seyahat etme fırsatı sunuluyor. Ankara Esenboğa Havalimanını merkez üs olarak kullanan şirketin en çok uçuş yaptığı şehirlerin başında İstanbul gelmektedir. İstanbul’dan yapılan en popüler uçuşlar ise Ankara, Konya ve Bodrum seferleri olarak sıralanmaktadır. Ayrıca Anadolu Jet’in en çok bilet satışı yaptığı şehirlerin başında gelen en kalabalık ve en büyük ilimizin ikinci sivil hava limanı en önemli üslerinden biridir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Adana Şakir Paşa, Adıyaman, Ankara Esenboğa, Antalya, Muğla Milas – Bodrum, İzmir Adnan Menderes, Denizli Çardak, Samsun Çarşamba, Ordu Giresun, Trabzon, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum, Diyarbakır, Şanlıurfa Güney Anadolu, Mardin, Hatay, Şırnak Şerafettin Elçi, Batman, Gaziantep, Nevşehir Kapadokya, Malatya, Konya, Kuzey Kıbrıs Lefkoşa Ercan Havalimanlarına direk uçuşlar için yılın her günü için bilet bulmak mümkündür. Ağrı, Kahramanmaraş, Muğla Dalaman ve Alanya Gazipaşa Havaalanı gibi diğer iç hat seferleri için ise Esenboğa aktarmalı uçuşlar için bilet satışı yapılmaktadır. İç hat seferlerinde ekonomik yolculuklar için kurulmuş olan firmanın Lefkoşa’dan başka dış hat seferi bulunmamaktadır.

İstanbul biletlerinizi telefon aracılığı ile, internet adresi ya da akıllı cihaz uygulamaları, acenteler ve havaalanından satın alabilirsiniz. Anadolu Jet biletleri promosyon ve ekonomi sınıflarında satılmaktadır. Biletin yolculuk yapılacak gün alınması halinde en ucuz fiyattan satışı yapılan promosyon biletlerden bulunması çoğu zaman mümkün olmadığı gibi, bazen yolculuk yapılması istenilen saatte ekonomik sınıf biletin bulunması neredeyse imkansız olmaktadır. Eğer bileti ucuza getirip yolculuk saatini de siz karar vermek isterseniz en az bir kaç gün önce bileti almalısınız. Yarı yıl tatili, bayramlar ve resmi tatil gibi özel zaman dilimlerinde İstanbul yolculuğu yapacak olursanız biletinizi bir haftadan çok daha uzun bir zaman önce almanız yararınıza olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir