İstanbul Ankara Anadolujet Uçak Bileti Ara

Anadolujet konforlu ve ekonomik uçuş gerçekleştirmek isteyen herkesin tercih edebileceği kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan ve yolculuk süresince konuklarını en iyi biçimde ağırlayan önemli bir havayolu firmasıdır. Birçok noktaya gerçekleştirdiği uçuşları arasında en fazla sefer düzenleneni olanı kuşkusuz ki İstanbul ve Ankara arasında olanıdır. Karşılıklı seferler düzenlenen bu iki şehir için uçak bileti ara seçeneklerini kullanarak ekonomik fırsat biletlerini bulmak mümkün olabilmektedir. Burada önemli olan Anadolujet firmasının düzenlediği indirimleri hangi zamanlarda gerçekleştirdiğini bilmektir. Uçak bileti ararken uygun ve konforlu bir seyahat için dikkat edilmesi gereken noktalar söz konusudur. Özellikle günde ortalama 8 sefer düzenlendiği düşünüldüğünde uygun fiyatlı bilet bulmanın riske girebileceği de anlaşılabilir.

Anadolujet firmasını tercih eden yolcular İstanbul-Ankara arasında gerçekleştirecekleri yolculukları için bilet ararken ilk aşamada firmanın resmi sitesine giriş yapmalıdırlar. Sitede Güncel uçuş güzergahları, tarihleri, saatleri, kalkışın ve inişin yapılacağı havalimanları detaylı olarak gösterilmektedir. Ortalama 358 kilometre mesafesi bulunan iki şehir arasındaki uzaklık 1 saat 10 dakika olarak belirtilmektedir. Yapılan kampanyalı uçuşlarla olduğundan daha ucuz fiyata uçmak mümkün olabilirken bu bilgilerin takibinin de yapılması önemli bir konudur. Anadolujet’in güncel İstanbul Ankara uçak bileti fiyatları özellikle hafta için pazartesinden Cuma gününe kadar ortalama 45 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bu fiyat aralığı hafta sonu için artış gösterebilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri için ortalama 55TL’den başlayan fiyatlar söz konusu olmaktadır.

Anadolujet firmasına ait İstanbul Ankara arası uçmak isteyen kişilerin uygun fiyatlı yani ucuz bilet bulabilmek için mobil uygulamalarından da destek almaları mümkündür. Bunun için akıllı cihazlara ilgili programı indirmek ve fiyat alarmı kurmak yeterli olmaktadır. Firmaya ait site, sosyal ağlardaki duyurular, e-bülten üyeliği, uçak arama motorları, satış yapan online siteler ve fiyat alarmları sayesinde ilgili güzergahlar için bilet bulmak mümkün olmaktadır. İstenilen tarih aralıkları özellikle tatil ya da hafta sonu gibi zamanlara denk geliyorsa fiyatlarda artışların yaşanabileceği ve bu nedenle olduğundan daha fazla ücret ödeyerek satın almanın gerekebileceği unutulmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir