İstanbul-Ankara KKTC Ercan Uçuşları

Günlük olarak devamlı İstanbul ve Ankara üzerinden KKTC Ercan Havalimanına uçuşlar düzenlenmektedir, bu uçuş fırsatlarından yararlanmak için Anadolu Jet biletlerini takip edebilirsiniz. Her gün düzenlenen bu uçuşlarda en az 2 hafta öncesinden bilet satın alma işlemini gerçekleştirirseniz daha uygun bir fiyata bilete sahip olabilirsiniz. Ya da Anadolu Jet kampanyalarını yakından takip ederek biletlerinizi daha uygun fiyatlara getirebilirsiniz. Anadolu jet uçuşlarınızda ilk uçuşunuza 72 saat – 355 gün kala arasında değişiklik işlemlerini yapabilirsiniz. Bilet alırken ekonomi promosyon ve ekonomi esnek olmak üzere toplamda iki seçenek bulunmaktadır.

Ekonomi promosyon olan seçeneği işaretleyerek biletinizi daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. Ekonomi promosyon ile ekonomi esnek arasındaki en önemli fark ise bilet iade değişiklik talep edebilme hakkından doğmaktadır. Ekonomi promosyon biletine sahip yolcuların böyle bir hakları yoktur ve bu yüzden de biletleri diğer yolculara göre daha uygundur. Ama ekonomi esnek biletli yolcular bazı şartlar altında biletlerini değiştirebilirler. Bu şartlara da bilet satın alma sayfasında ekonomi esnek bölümüne tıklayarak ulaşım sağlayabilirler.

İstanbul’dan Lefkoşa’ya direkt olarak uçuşlar yapıldığı gibi Ankara aktarmalı uçuşlarda yapılabilir. İstanbul’dan Lefkoşa’ya ilk uçuş saat 07:45’te yapılmaktadır. Uçuş toplamda 40 dakika sürmektedir. Bir sonraki uçuş ise 13:25’te yapılmaktadır ve bu uçuşta yine 40 dakika sürmektedir.

Üçüncü Lefkoşa seferi ise 17:45’te yapılmaktadır. 4.sefer ise Ankara aktarmalı uçuştur. İstanbul’dan 17:55’te kalkan uçakla öncelikle de Ankara’ya uçuş sağlanır ve daha sonrada 19:45’te kalkan uçak Lefkoşa’ya inişi gerçekleştirir. Aktarmaları da içerisine dahil edersek toplamda 2 saat 5 dakika gibi bir süre geçmektedir.

Bir sonraki uçuş saat 20:00’da direkt Lefkoşa uçuşudur ve bu uçuşta tahmin edilen süreler dâhilinde 40 dakika sürmektedir. Bundan sonraki 21:35 uçağı da Ankara aktarmalı Lefkoşa uçağı olarak belirlenmiştir. Bu uçakta da bekleme sürelerini ve aktarma sürelerini içerisine dahil edersek, 2 saat 30 dakika gibi bir süre belirlenmiştir.

İstanbul üzerinden de Lefkoşa’ya 105 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Bilet fiyatlarınızı biraz daha uyguna almak ve kampanyalardan faydalanmak için sürekli olarak Anadolu Jet’i takip etmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir