İstanbul Edremit Uçak Bileti

Balıkesir Edremit İlçesine İstanbul ve Ankara üzerinden haftanın 2 günü uçuşlar yapılmaktadır, genel olarak Cuma günü ve Pazar günü yapılır. Dönüş uçuşları ise yine aynı gün olan Cuma günü ve Pazar günü yapılmaktadır.

Gidiş uçağı Cuma günü İstanbul üzerinden saat 12:30’da kalkar ve Ankara’ya inişini gerçekleştirir. Ankara’ya indikten sonra yolcular 16:00’daki Balıkesir Edremit uçağına aktarılır. Toplamda uçuş süreleri ve uçuş aktarım saatlerini birlikte ekleyince tahmini 4 saat 50 dakika sürmektedir. Uçuşun hemen öncesinde havalimanında olmanızı ve check-in bankolarından eğer online check-in gerçekleştirmediyseniz, gerçekleştirmenizi öneririz. Aksi takdirde uçağa alınmayacaksınız.

Bir sonraki İstanbul üzerinden Edremit seferi ise Pazar günü yapılmaktadır. Yine Cuma gününde ki uçuş gibi Ankara aktarmalı bir uçuştur.

Pazar günü de yine aynı saatlerde Edremit’e uçuş gerçekleştirilmektedir. İstanbul Edremit uçuş bilet fiyatları genel olarak 150 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkmaktadır. Daha uygun bir bilete sahip olmak için uçuş gününüzden en az 2 hafta önce biletinizi satın almanız daha iyi olacaktır.

Yaz aylarında oldukça rağbet görülen uçuşlardan olan Balıkesir Edremit uçuşunda sizde yer alarak hem zaman kazancı da sağlamış olucaksınız. Balıkesir Edremit dönüş uçakları da 17:50’de Ankara aktarmalı yapılmaktadır. Yine dönüş uçakları da 150TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Uçuş seçerken iki seçenek olan ekonomi promosyon ya da ekonomi esnek seçeneklerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Ekonomi promosyon seçeneğinde bilet iade değişiklik gibi haklarınız bulunmamaktadır. Ama ekonomi esnek biletlerinde ise bazı durumlarda şartlı olarak biletinizi değiştirebilirsiniz. Her iki durumda da CIP salonuna giriş yapılamaz.

Miles&Smiles üyesi değilseniz CIP salonuna giriş yapmak istiyorsanız, yetişkin bilet fiyatı 50 TL ve çocuk bilet fiyatı 25 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Miles&Smiles Elit üyesi iseniz, CIP salonuna herhangi bir ücret ödemeden geçiş yapma hakkınız bulunmaktadır.

Anadolu Jet yurt içi uçuşlarında yetişkin bireyler için bagaj hakkı 15 kilodur. Bebek yolcuların ise 10 kilo bagaj hakları bulunmamaktadır. Bu limitlerin aşılması durumunda fazla olan kilo kadar bagaj parası ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir