İstanbul Şanlıurfa Uçuş Saatleri

Düzenli olarak İstanbul havalimanlarından Şanlıurfa ilimize uçuşlar düzenlenirken saatleri hakkında bilgi edinebilir Şanlıurfa uçak bilet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Güzel yemek kültürü ve bir çok tarihi zenginliğiyle kuşatılmış bu ilimize uygun fiyatlarla Anadolu Jet farkıyla uçabilirsiniz. Hem zaman kazanırsınız hem de paranız cebinizde kalır.

İstanbul üzerinden Şanlıurfa’ya direkt olarak uçuşlar yapılırken bir yandan da aktarmalı uçuşlar olmaktadır. Aktarmalı uçuşlar Ankara üzerinden olmaktadır. Her gün İstanbul üzerinden Şanlıurfa’ya toplamda 5 tane sefer düzenlenmektedir. Bunlardan 4 ü Ankara aktarmalı seferler olurken bir tanesi de direkt uçuştur. İstanbul üzerinden Şanlıurfa’ya saat 11:30’da ilk sefer düzenlenmektedir. Bu uçuş direkt olarak Şanlıurfa’ya uçmaktadır ve tahmini uçuş süresi ise 1 saat 50 dakika olarak belirlenmiştir.

Bundan sonraki diğer uçuş ise saat 16:25’de olan Ankara aktarmalı uçuştur. Bu uçuş direkt olarak Ankara’ya geçer ve ardından da saat 19:50’de Şanlıurfa uçuşuna bu yolcular aktarılır. Bu aktarma ve toplamda uçuş süresi tahmini olarak 4 saat 40 dakika sürmektedir.

Bir sonraki uçuşta aktarmalı Şanlıurfa uçuşudur. Saat 20:20’de İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından kalkan uçak tahmini 1saatlik uçuşun ardından Ankara Esenboğa Havalimanına inişini gerçekleştirir. Ardından bu uçaktaki yolcular 23:45 Şanlıurfa uçuşuna aktarılırlar. Toplamda aktarma süreleri ve uçuş süreleriyle birlikte 4 saat 40 dakika sürmektedir.

Bir sonraki uçuş ise gece uçuşudur. Saat 22:40’da İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından kalkan uçak 1 saatlik uçuşun ardından Ankara Esenboğa havalimanına inişini gerçekleştirir. Daha sonra ki aktarılan Şanlıurfa uçağı ise 08:15’te kalkacaktır. Toplamda aktarma ve uçuş süreleri 10 saat 50 dakika sürmektedir.

Dönüş uçuşlarında da aktarmalı ve direkt uçuşlar mevcuttur. Uçuşunuzu seçerken aktarmalı ve direkt uçuşları, ekranda görüntüleyebilir ve seçiminizi ona göre yapabilirsiniz. İstanbul üzerinden Şanlıurfa’ya 90 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Fiyatlar bazı günlere göre de değişim gösterebilmektedir. Biletinizi normal koşullardan daha uyguna almak istiyorsanız, uçuş sürenizden en az 2 hafta öncesinde biletinizi alabilirsiniz. Ya da Anadolu Jet’i yakından takip ederek bilet kampanyalarını gözden geçirebilirsiniz. Böylelikle biletinizi daha da uyguna sahip olup, Şanlıurfa’nın tadını çıkartabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Her zaman bu saatler neden değişiyor veya niye belirli sayıda uçuş var bu iki il arasında bilen varsa yorumlarsa memnun olurum genellikle en takıldığım noktalar bunlar benim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir