İtalya Sardinya tatili

2016 yılında Türkiye’den yola çıkan kişilerin en çok tercih etmiş olduğu tatil mekanları arasında Sardunya Adası gelmektedir. Türkiye’den çok sık ziyaretçi alan Sardunya Adası deniz, kum, güneş üçlüsünü mükemmel şekilde birleştirmiştir. Ada sanıldığı kadar küçük bir yer olmayıp gezilecek yerleri çok çeşitli olan bir mekandır. İtalya’nın mükemmel güzellikte olan Sardunya tatili planı yapan kişiler için katil planından bahsedebiliriz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Cagliari Elmas Havalimanı’na varış yapabilirsiniz. Sardunya Adası’nda 3 adet uluslararası havalimanı bulunur. Uluslararası havalimanlarının yanı sıra çok sayıda havalimanı vardır. Güney İtalya esintilerini bulabileceğiniz Cagliari Kale içini ziyaret etmelisiniz. Dar ve yokuş bulunan sokakları, balkonlardan sarkmış olan çamaşırları, pastel renklerdeki evleri ile görülmesi gereken yerler arasındadır. Bu sebeple görülmesi gereken muhtemel yerler arasındadır.

İtalya sardinya tatili sırasında kalacağınız Otel veya evi sahile yakın bir yerde tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Kalacağınız mekanı tercih ederken araç kiralayacaksanız otopark sorununu da düşünmeniz gerekir. Burada Poetto Plajı’na mutlaka gitmelisiniz. İtalya Sardunya tatili sırasında İtalya’nın muhteşem pizza ve kumpirlerinin tadına bakmanız gerekir. İtalya Sardunya tatiliniz sırasında Zümrüt sahillere sahip olan Olbia şehrini ziyaret etmelisiniz. Olbia şehrinde koylara yakın mesafede birçok otel bulunur. Konaklamalarınızı bu otellerde yapabilirsiniz. Balayına çıkacak olan çiftlerin de sıklıkla tercih etmiş olduğu İtalya Sardunya tatilinde çok eğleneceksiniz.

İtalya Sardinya tatillerini tur şirketi vasıtası ile yapacak olan kişiler ödemiş oldukları tur ücreti fiyatına ulaşım ücretlerini de dahil edebilirler. Ayrıca tur firmasının tanımış olduğu rehberlik hizmetinden de faydalanarak daha planlı ve programlı bir tatil imkanı bulabilirler. Otel konaklama ücretleri de tur ücretlerini arasına dahildir Otel konaklamaları sırasında yapacağınız kahvaltılarımız yine tur fiyatlarına dahildir Öğle ve akşam yemeklerinin ücretlerini siz karşılarsınız. Havalimanından otellere otellerden H
Havalimanına yapılacak olan otobüs transferleri ücretleri de yine tur şirketine aittir. Bütün Sardunya tatiliniz boyunca yapacağınız ulaşımların ücretleri ve sorumluluğu tur firmasına aittir. Ekstra katılacağınız gezi ve turların masrafları size ait olup tur şirketi bu planlarınız dahilinde hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir