İzmir İstanbul Anadolujet Uçak Bileti Bul

Ülkedeki en popüler uçuş destinasyonlarından olan İzmir ve İstanbul arası Anadolujet farkı ile uçmak isteyen kişilerin uçak biletlerini doğru kanallar üzerinden temin etmeleri son derece önemlidir. Bunu sağlamak için özellikle online sistemleri kullanarak uçak bileti bu seçenekleri yardımı ile işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Konforlu ve güvenilir havayolu firması Anadolujet ile seyahat eşsiz bir deneyim fırsatı olarak değerlendirilmektedir. Firmanın İzmir İstanbul seferlerini düzenleyen uçakları ile uçmak için uygun uçak biletini bulmak gerekmektedir. Bilet bulmak için resmi web sitesine girerek ilgili alanlara öncelikle kalkışın ve varış yapılacak olan havalimanlarının isimleri girilmektedir. Nereden nereye sekmeleri girildikten sonra tarih ve sınıf bilgisi belirtilmektedir.Ara butonuna basıldığında tüm uçuşların tarih bilgisine göre saatleri ile listelendiği görülmektedir. Bu listede saat ve fiyat açısından uygun olan seçenek tercih edilerek seçim yapılabilmektedir.

Anadolujet ile uçacak kişilerin uçak bileti bulmaları için mobil uygulamaları da kullanabilecekleri unutulmamalıdır. Akıllı cihazlara yani tablet ya da telefonlara işletim sistemlerine göre yüklenecek olan firma mobil uygulaması ile İstenilen şehirler için tüm uçuşların detaylı olarak fiyat bilgisi de dahil olmak üzere görüntülenmesi sağlanabilmektedir.Online satış yapan sitelerde de aynı algoritma bulunmaktadır. İstenilen güzergahların girilmesi ile tüm fiyatların listelendiği bilgilerin ortaya çıkması sağlanmaktadır. En uygun fiyattan başlayarak görüntülenen bilet listesinde en uygun seçeneği yolcu kendisi belirleyebilmektedir. Anadolujet’in güncel tarifeleri ile ilgili detaylı bilgi almak için sitesinin ziyaret edilecek kampanyalarının incelenmesi gerekmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde istenilen ortalama fiyatlar ve zaman aralığında uçma fırsatı yakalanabilmektedir.

Anadolujet İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan hareket ederek İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş gerçekleştirecek olan uçakların ekonomik sınıf ücretleri ortalama 54.99 TL’den başlayan fiyatlarla promosyonlu olarak sınırlı koltuk sayısının da belirtildiği biçimde satışa sunulmaktadır. Bu biletler haftanın ortası olan Çarşamba günü için belirlenmiştir ve hafta sonuna doğru yapılacak olan alımlarda ise ortalama 201 TL’den 506 TL’ye kadar satışlarının gerçekleştirildiği görülmektedir. Bu noktada fiyat alarmı seçeneğinden yararlanarak en uygun yani indirimli seçeneklerini değerlendirerek alım yapılması tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir