Kayseri Erkilet Havalimanı yol tarifleri

En hızlı gelişen illerimizden biri olan Kayseri’ye seyahatlarınızı uçakla yapanlar için Erkilet havalimanına ait yol tarifleri ulaşım bilgileri sayfamızda bulunmaktadır. Kayseri bağrında yer alan ve ekonomi ticaret açısından oldukça büyük bir öneme sahip bir ilimizdir, kayseri ilimize sürekli olarak Anadolu Jet farkıyla uçuşlar düzenlenmektedir bu uçuşlardan yararlanarak, Kayseri ilimize her sene binlerce turist ziyaret etmektedir. Havalimanı ulaşımı konusunda da oldukça uygun bir konumdadır. Gelin sizlerle birlikte nasıl ulaşım sağlayabileceksiniz bunlara birer göz atalım.

Kayseri havalimanından isterseniz araba kiralama yapabilirsiniz. Araba kiralama sayesinde rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından çıktıktan sonra araba kiralama şirketlerini görebilirsiniz. Bu şirketlerden herhangi birini tercih ederek ulaşımınızı özel arabanızla yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra isterseniz havalimanında bulunan taksileri de tercih edebilirsiniz. Bu taksiler 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir ve siz nereye isterseniz oraya sizi dakikalar içerisinde götürecektir. Bu seçenekler dışında da Havaş servislerini tercih edebilirsiniz.

Kayseri havalimanından Talas ve Şehir Merkezine düzenli olarak servisler düzenlenmektedir. Kayseri şehir merkezinden havalimanına ulaşmak istiyorsanız, şehirlerarası otobüs terminalinden kalkan servisleri kullanabilirsiniz. Sabah 5.00’dan itibaren düzenli olarak sefer düzenleyen bu otobüsleri kullanarak, havalimanına ulaşımda bulunabilirsiniz. İnen her uçak için ise havalimanından şehir merkezine servisler kalkmaktadır. Yolculuk süreniz toplamda 30 dakika olup, ücret olarak da 11 TL ödeme gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Talas’dan havalimanına gitmek isteyen yolcularımızdan kalkış yeri olarak Anayurt’dan otobüse binebilirler. Her sabah saat 5.00’da başlayan otobüs seferlerinden saat olarak kendilerine en uygun olan saati tercih edebilirler. Havalimanından Talas yönüne gitmek isteyen yolcular için ise her uçuş için ayrı bir sefer düzenlenmektedir. Güzergah olarak da Kayseri Forum Avm-Farabi Sok. Ptt Başmüdürlüğü-Tuna Tramvay Durağı- İpeksaray Avm Önü-M.Şimşek Cad. Cemil Baba Parkı-Erciyes Üniversitesi Talas Bulvarı Hastane Girişi-Anayurt Meydan yönünde ilerlemekte ve son olarak Anayurt Meydanında yolcu indirimi yapmaktadır.

Talas ile havalimanı arasında tahmin edilen yolculuk süresi ise 45 dakika olmaktadır. Yolculuk ücreti olarak da 11 TL ödeyebilirsiniz. Bunlar haricinde de şehir merkezine direkt olarak giden otobüsler bulunmaktadır. Bu otobüsleri kullanarak şehir merkezine gidebilmek için öncelikle bir yolcu bileti almanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir