Kemer gece hayatı ve fiyat bilgisi

Antalya Kemer’de bulunan birçok gece kulübü, canlı müzik yapılan kafeler ve barlar, disko merkezleri ve karaoke dans merkezleri sayesinde gece hayatı oldukça fiyatları güzel, renkli ve hareketli bir şekilde geçmektedir. Her noktadan katılımcıların isteklerine uygun nitelikte bol alternatiflerin yer aldığı eğlence merkezleri sayesinde keyifli ve güzel bir gece geçirebilmek mümkün olmaktadır. Bu eğlence merkezlerinde konserler, görsel şovlar yapılmakta ve birçok müzik türü katılımcıların beğenisine sunulmaktadır. Kemer’de yer alan ve yerli, yabancı turistin ilgisini çeken en popüler gece kulüpleri Merkez Mahallesi Deniz Caddesinde bulunan Club İnferno ve Aura Club ile aynı mahallede Ayışığı Parkı bölgesinde yer alan MoonlightBurlesque isimli eğlence merkezleridir. Bu gece kulüplerinde çok yüksek olmayan fiyatlar ile içki içebilmek ve sabahın ilk ışıklarına kadar soluksuz bir şekilde eğlenebilmek mümkün olmaktadır.

Kemer’deki gece kulüplerinde birçok ünlü dj sahne almakta ve zaman zaman özellikle de yaz mevsiminde birçok ünlü sanatçı konser vermektedir. Kemer ilçesinde gece kulüplerinin haricinde alternatif eğlence mekanları olarak en gözde mekanlar arasında Vegas Bar, Bambu Kafe Bar, Anemon Bar, Navigator Bar gibi mekanlar yer almaktadır. Antalya Kemer’de gece yapılacak bir diğer etkinlik olarak ilçede yer alan restoranlarda Türk Mutfağı, Osmanlı Mutfağı ve Dünya Mutfağından bir çok lezzeti tatma imkanı bulunmakta olup her bütçeye uygun nitelikte çeşitli menülerin yer aldığı kaliteli ve müşteri odaklı mekanlar bulunmaktadır. İlçenin en popüler restoranları arasında Casa La Luna Restoran, Hannover Paşa Restoran, Leon Restoran, La Paz Restoran gibi yerler ön plana çıkmaktadır.

Kemer sahilinde ve merkez çevresinde yer alan restoranlar ile yemek sonrası canlı müzik dinleme imkanının bulunduğu kafeler sayesinde güzel bir yemek sonrası eğlenceli vakit geçirebilmek mümkün olmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde artan yerli ve yabancı turistlerin de etkisiyle bölgede hareketlilik artmakta ve gerçekleştirilen aktiviteler çok daha hareketli ve bol seçenekli olarak gerçekleştirilmektedir. İlçede turizm potansiyelini artırmak ve iyileştirmek amacıyla yapılan devlet ve özel sektör yatırımlarının da etkisiyle gelecek dönemlerde eğlence hayatının daha geniş bir yelpazede sürmesi mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir