Kocaeli Trabzon Uçuş Bilgileri

Kocaeli üzerinden Trabzon’a uçuşlar düzenleyen Anadolu Jet’i kullanarak yolculuk yapmaya ne dersiniz? Uzun uzun yolculukların yerine kısa ve konforlu bir yol olan Anadolu Jet’i tercih ederek çok kısa sürede istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz.

Anadolu Jet yurtiçinde birçok ili birbirine bağlayan bir firmadır. İstanbul ve Ankara uçuşlarının yanı sıra çapraz uçuşları da bulunmaktadır. Çapraz uçuşlardan faydalanarak kısa sürede hiç yorulmadan istediğiniz yere ulaşabileceksiniz. Anadolu Jet’in en çok rağbet görülen çapraz uçuşlarından olan Kocaeli Trabzon uçuşları da düzenli olarak yapılmaktadır.

Kocaeli’nden Trabzon’a haftanın Salı, Çarşamba ve Cuma günleri karşılıklu olarak seferler yapılmaktadır. Gidiş seferleri saat 15:55’te Kocaeli havalimanında kalkan uçakla gerçekleşmektedir. Bu uçuş toplamda 1 saat 30 dakika sürmektedir. Dönüş uçağı ise 13:45’te Trabzon havalimanından kalkan uçakla gerçekleşmektedir. Dönüş için tahmin edilen süre ise 1 saat 40 dakika olarak belirlenmiştir. Bu süreler bazı hava koşullarına ve hava trafiğine göre değişmektedir. Bu uçuş saatleri Salı, Çarşamba ve Cuma günleri aynı saatlerde yapılmaktadır. Kocaeli üzerinden Trabzon’a yapılan uçuşların fiyatları genel olarak 90 TL’den başlamaktadır. Bilet fiyatları günlere göre değişmektedir.

Biletinizi tercih ederken ekonomi promosyon ya da ekonomi esnek bölümlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Ekonomi promosyon bölümünde yer alan biletlerin fiyatları ekonomi esnek bölümünde yer alan bilet fiyatlarına göre biraz daha uygundur. Bunun altında yatan asıl sebep ise bu biletin herhangi bir koşulda değişiklik iade gibi haklarının olmamasından kaynaklanmaktadır. Ekonomi esnek biletlerinde ise bazı koşullara göre biletlerde değişiklik yapılma hakkı bulunmaktadır.

Eğer online check-in yapmadıysanız uçuşunuzun kalkışından en az 1 saat önce havalimanında bulunmanız gerekmektedir. Aksi durumda uçuş check-inini kaçırabilir ve doğal olarak da uçağa binemeyebilirsiniz.

Anadolu Jet yolcularının bagaj hakkı yetişkinler için 15 kilo olurken, çocuk yolcular için 10 kilo olmaktadır. Bundan daha fazla bagaja sahip yolcular fazlalık kısmının ücretini ödemek zorundadırlar. Miles&Smiles Elit üyesi iseniz CIP salonlarından ücretsiz olarak yararlanmak hakkınız bulunmaktadır. Kocaeli-Trabzon uçak biletlerini daha ucuza bulabilmek için sizler de kampanyaları yakından takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir